2011/3.dönem smmm yeterlilk itiraz sonuçları ne zaman açıklanır?

arkadaşlar itiraz sonuçları ne zaman açıklanır sınav parasını neye göre yatıracağız.8 marta kadar zaman mı var ?

Ynt: 2011/3.dönem smmm yeterlilk itiraz sonuçları ne zaman açıklanır?

arkadaşlar şimdi tesmerle görüştüm itiraz sonuçları martın ilk haftası 5-6 sı gibi açıklanacakmış ,başvuru yapmayın bekleyin gerekirse itiraz edenlere ek başvuru süresi yapılacak dediler...

teşekkürler,ben görmemiştim yazdığını arkadaşım,aradım martın 4-5 gibi dediler,aynı yani.ben başvuru yapmıştım.tek geçelimde yanan sınav ücreti olsun artık.acaba bi sonuç çıkarmı ki itirazdan.vergim 40, denetim 37 ve meslek 35.

inşallahhhhh ne diyelimmm bende 3 ders itiraz ettim ve onlara hiç bakmadımm ,,,sonuç ne gelirse artıkk temmuxza girecemm .......

daha açıklanmadı şu itiraz sonuçları ya:(

yarın 5. çok heyecanlıyımmm açıklanmazsa heyecanlaaa yarını bekliycezzzz.........

sence bugün açıklanırmı gece,yada yarın kesin olarak açıklanırmı ki? ya inşallah bi düzelme olmuştur.gerçekten kağıtlarım 50 yi geçer ya:D

artık açıklansa şu itirazlar yav çok sıkıcı oldu artık bu iş geçtik mi kaldık mı konsantre olamıyoruz. resmen psikolojik bir sınava döndü inş.bu gün açıklanır geçeriz kurtuluruz bu sınavlardannn...

off yaaaaaa açıklama fln yokkkkkkkk of offffffffff ............ :mad:

ya nerde bu sonuçlar yaaa:(:(

yaa büyük bir hyecanla uyandım açtım tesmeri hiç bi açıklama yokkkkkkk of yaaaaaaaaa :'(

dün tesmeri aradım itiraz sonuçları için bu gün yarın açıklanacak internetten takip edin dedi. siteye bakıyorım yine her hangi bir haber yok yav nasıl bir şey anlamadım gerçekten itaraz süresi sınav açıklanma tarihinden itibaren 15 gün içinde başvuru 15 sonrada sonuçlar açıklanacak diyor. yav bu gün ayın kaçı hale bir haber yok hiç bir yerden nedir bu çile anlayan var mı arkadaşlar ....

arkadaşlarrr bir kıpırdama olmuş teos sisteminde itiraz edilen derslerin puanları silinmiş ve iritaz etti notu düşülmüşş hazırlanıyor yani ,,,,görünce heyecanlandım birden inşallahhhh güzel bir sonuç gelir hepimizee bu dertten kurtuluruz az da olsa :D

evet aynen öyle insan heycanlanıyor eski notu silinmiş yerine başka bişey yazılacak diye umut ediyor inş.geçeriz yav bir 50 yeter bana hadi hayırlısı olsun...

ben dersaneye doğru çıkıyom yolaa henüz açıklanmadıı 23 gibi ancak evde olucammmmm inşalalh güzel sonuçlar alacağız arkadaşlarrrr rabbim hepimizin muradını versinnn,herkese iyi çalışmalarrr.......

arkadaşlarrrrr itiraz sonucu olumlu notu olan varmı hiçç bende yok maalesefffffffffff:((((((

bir arkadaşımdan duymuştum itirazda sadece verdikleri notu tekrar topluyorlarmış onun dışında değişiklik yapmıyorlarmış sadece toplamda hata vasa düzeltme istemi kabul görüyormuş.

yeniden göz atsalar ölürler yani demiii :-[