fonradar

2012/Temmuz yeterlilik sınav sonuçları hk.

nasıl geçmişti geçermisin ki...benimde tek ders hukuk vardı acaba diyorum geçtikte ortlamalarımı almak için yuvarladılar...hurafe işte neyse bekledikçe saçmalıyorum son 1 haftadır...
bendede şüphe uyandırdı geçen dönem notta bir değişklik yoktu aynı kusaratlı idi, bu dönem notu düzeltince ilgimi çekti, benimde sınavım iyi geçti
,

bana saat gece 12.00 açıklanır demişlerdi ama bilmiyorum

benim staj notu 99 idi hala 99 ...
hayal kurup üzererine ,hikaye yazacak bir şey kalmamış bana .
ama nedense ilk bir ay 14 eylül düşündükçe heyecan yapıyordum. şimi
o kadar duyarsızım ki,:(( herhalde umudum kalmadığı için.
burada yazılanları okuyunca biraz heyecanlarnıyorum.
o yzüden bu foruma da bakmasam mı acaba ?
insan elinde olmadan kapılıyor , acaba ..... diye

bana saat gece 12.00 açıklanır demişlerdi ama bilmiyorum
normalde sanırım gece 12 de odalara gidiyor not.
bazı odlar saat 10 da aramaya başlıyormuş. bazıalrı bize bilgi gelmedi diye bekleetiyor
ama teos ta 14 eylül de aşağı yukarı , tesmer de ilan edilen saatte açılıyor,
ve sistem kilitlnemez ise görüyorsun.
fakat odalar belge almayı hakedenleri arıyor sadece, yada ceb telf. mesaj atıyormuş.
herkes umarım bekleidğinden iyi sonuç alır.
hafta başı beklentiler için erken tabi.

Geçen sınavda analizden yüksek bekleyen herkesin notu düşük geldi. Bu durumu biraz düzeltecekler diye tahmin ediyorum çoğumuzun geçeceğini umut ediyorum.

belge almayı hakedenlerı persembe gunu aramaya baslıyolar.ve soyadı sırasıyla aranıyorsunuz.aksam olupda ben aranmadım dıye uzulen olmasın aksam 21.00 de dahı mesaj attıkları oluyo.umarım hepımızın bekledıgı gıbı olur sonuclar.

Her dönem 1 veya 2 dersten çok kasıolar-bazı derslerde sorular kolay olsada okuyan kişi çok cimri davranıo.mart sınavında bunu çok net gördüm.Maliyet ve analizden 70-80 bekleyip kalan çok arkadaşım var.Bende bunlara dahili.Bazende tam tersi olabilio kalırım diye beklenen dersten geçilebilio-Kısacası çok fazla böyle şeylere kafa yormamak gerek.Cuma günü herşey netleşir.

Perşmebe günü aranmadım diye üzülmeyin- Yanımda çalışan arkadaşımı oda aramadı-sınavı geçtiğini sınavlar açıklanınca öğrendi.

kaya bey gerçekten çok güzel özetlemişsiniz çok güldüm. bu kadar acı öss de yaşanmıyordur. umarım hakkınızda hayırlısı olur.

bu arada temel hukuk konuları yeni ttk ile değişeceği için hangi kaynaktan ve nasıl çalışmak gerekir ?
bilgi ve deneyimlerinizi aktarır mısınız ?

smmm odaları Perşembe günü sabahtan sınavı geçenleri aramaya başlıolar.sabah erken saatte Tesmer listeyi göndermicene göre-Demekki odalara kazananların listesi Çarşamba günü gidiyor.
Doğrumu acaba

mart 2012 sınavında odalar perşembe saat 15,00 de aramaya başlamış.
smmo saat 17,00de ,
yani soyadına göre arıyor, keindlikle cuma gününe kayan bir sürü arkadaş olacak