fonradar

2013 yılı içinde staj başvurusu yapmak isteyenlerin işlem tarihleri ?

Merhabalar

Ben bu konulara bu mesleğin gerektirdği prosedürlere biraz yabancıyım,
smmm için tek bildiğim lisans diplması(yeni aldım ;) ) 3 yıl staj ve staj sonunda smmm sınavı,
şimdi ben bu sene ağustos celbinde askere gidiyorum ve büyük ihtimal kısa dönem giderim,13 olcak 2013 gibi dönmeyi umuyorum,yani ocak ayında biter aşa yukarı askerlik kısmetse,

askerlikten sonra direk bir smmm nin yanında işe başlama girişimlerim olacak,çok fazla zaman kaybetmek istemiyorum,zira bu meslek yolu uzun ve meşakatli,yaşda gelmeye başladı ;)

sanırım ocak mayıs ve ağustos aylarında stajyerlik başvurusu ve mart haziran kasım aylarında da satjyerlik sınavları yapılmakta,2012 bilgileri bu şekilde birde oldu ki mesela ben askerken bu başvuru işini halletmek istedim diyorum,askerken başvuru yapılabiliyor mu

Ynt: 2013 yılı içinde staj başvurusu yapmak isteyenlerin işlem tarihleri ?

Böyle bir durum başına gelen yada duyan yok mu,herkez askerliği bitirince mi bu işlere girişiyor ;D
düşüncem askerliği yaparken bi yandan da stajyerlik başvurumu yapmak,zamanı gelincede ki askerlik görevini yaparken sınava girsemde zaten kazanamam ama tecrübe olur en azından,
başvuru işlemlerini askerde iken 1 günde bitirip(başka memlekette olucaz sonuçta) başka şehriden stajyerlik başvurusu yapmak mümkün mü?