2014/2 Haziran Yeterlilik Soru Tahminleri Yapalım

Arkadaşlar,

Sonuçlarımız yavaş yavaş açıklanacak, Haziran/2014 çalışmaya başladık.
Soru tahminlerimizi yapalım derim.

Hocalar,

1- kurumlardan sayısal
2- GV
3- KDV
4- VUK

GV 'ye ezbere bilin. Problemde çözülürse 50 yi garantileriz, diyorlar

denetimden haziran 2014 sınavında neler çıkar tahmini olan varmı arkadaşlar??

denetimden mart ayında 10 soru vermişdiler bunlardan 3 cıkdı.ve ben bunları 3 gün calısdım.38 aldım.kardes kalanların cogu denetimden kalmış.bu sınavda yalan yalnıs bişey yazsakda geçirirler.net yapdıgım 3 sorudan en kötü 50 almam lazımken 38 aldım.

şimdiye kadar hep soru tahminleri yüzünden çok hatalar yaptım bence hiç tahminle falan uğraşmadan direkt konulara çalışın derim..

arkadaşım malesef bende 3 soru yaptım en az 60 diyordum ama 33 geldi itiraz ettim ama bişi değişirmi sanmam.. dediğin 10 soru neydi acaba söylermisin..

maliyetten kaç dönemdir merakla beklenen safha maliyet bu sefer çıkacak mı? :) bu dönem kolay sorsalar bari maliyeti

İnşallah bu dönem maliyet dersi kolay sorarlar. Tek dersim kaldı. Hepsi kolay olsun umudumuz bu yönde

safha konusu 2014/1 de herkesin dilindeydi. heralde bu dönemde öyle olacak. sınavdan önce herkes safha konusuna bakıyodu sınıfta ama ters köşe olduk

ben kasım sınavına gireceğim, ilk sınavım! neye ağırlık vereyim nasıl çalışayım bir öneri ya da deneyim istiyorum

planlı dağıtım, matematiksel dağıtım, kapsamına göre maliyet bunları mutlaka iyi bilmelisiniz arkadaşlar

Denetim den ne yapsam da geçsem ya. Bana şöyle güzel bir özet gerekiyor. Artık kafam hiç bir şey almıyor. Çalışasım da yok açıkçası.