2014 Defter Tasdikleri

meduzam

Katkı Sunan Üye
2014 yılı müdürler kurulu defteri kapanış tasdiki verip tekrar yasdik ettirmesek genel kurul defterimizi kullansak olur mu genel kurul defteri geçen yıl tasdik ettirmiştik ona devma edeceğiz olur mu.
Bir de 2014 yılı için yine sürekli forma tasdik yapacağız a4 kullanma zorunluluğu var mı resmi deftrede

likteki yazıda tam bir netlik yok bu konuda, limited şirket için 2013 yılında müdürler kurulu defteri ve genel kurul müzakere defteri tasdik ettirilmiş. 2014 yılı için 2014 ocak ayında sadece 2013 yılı müdürler kurulu defterinin kapanıs tasdikini yaptırsak ve bu defteri bir daha kullanmasak. 2014 yılı için müdürler kurulu defteri tasdik ettirmeden 2013 yılı için tasdik edilmiş olan genel kurul müzakere defterini 2014 yılında da kullanmaya devam etsek problem olur mu ? sayın meduzam gibi bende bu konuyu merak ediyorum.

Sürekli form veya a4 e defter tasdikinin bir problem yaratacagını sanmıyorum istediginiz gibi secebilirsiniz.

Yönetim kurulu ve Genel kurul defterlerinin ciltli defter olması gerekmekte, sürekli form veya a4 olamaktadır.

üstadım benim de bir sorum olacak

2013 senesi için pay defteri tasdik ettirdik ve hiç kullanmadık 2014 senesi için yeni bir defter tasdik ettirmesem olurmu ihtiyaç olması halinde eski defteri
kullanabilirmiyim acaba.