2014 Haziran Vergi Sınavı için İstanbul Avrupa Yakasında Kursa Gitmeyi Düşünen Var mı ?

sidarta_77

Katkı Sunan Üye
ben haziran sınavı için kursa gideceğim inşallah.gitmeyi düşünen başka arkadaşlarda varsa belki grup indirimi yapabiliriz.daha önce giden arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim

sanırım bu konuda yalnızım haftasonu bu işi halledeyim.fırsat bulursam vergiyle ilgili paylaşımlar yapacağım haftalık olarak.bir nevi etüd grubu gibi olur.haziranda vergiye girecekler nisan ayıyla beraber çalışmalara başlayalım inşallah

sanırım bu konuda yalnızım haftasonu bu işi halledeyim.fırsat bulursam vergiyle ilgili paylaşımlar yapacağım haftalık olarak.bir nevi etüd grubu gibi olur.haziranda vergiye girecekler nisan ayıyla beraber çalışmalara başlayalım inşallah

size deha uygun değildi galiba,ancak sadettin hoca yoksa diğer dehalara deha demem...o bir tane vergi konusunda bilgeyi zaten biliyorsunuz bende nisan başında başlıycam çalışmaya bu sınavda az zamanda başlamıştım hızlandırılmış kursa gittim siz normal süreli kursa gidin çok hızlı geçiyorlar hoca ne yapsın :) 30 saatte anlatıyor biz vuk ve 6183 e hiç bakamadık bile nokta atış konu söyledi hoca böyle...

evet kurslar 29 martta başlıyormuş dehada.büyük ihtimal bakırköye yazılacağım staja başlamada da oraya gitmiştim.bildiğim yerden şaşmayayım.oranın vergi hocasının da iyi olduğunu söyledi giden arkadaşlar.tek sorun sınıflar biraz kalabalıkmış.bir masa da 3lü zaman zaman 4lü oturmuş bizlere çok da sıkıntı yaratmaz sanırım :)

ben önceki 3 sınavda hiç çalışmadan,çalışamadan, iş yoğunluğundan kursa gidememiştim kursa gidince vergi ile ilgili hiç bir şey bilmediğimi gördüm.elimdeki fotokopiler ile bir daha baştan çalışıcam.

kasım sınavı için dehaya gitmiştim, pek faydalı olmadı.
bunda kalırsam mecidiyeköy civarı gitmeyi düşünüyorum bende.
deha olur heralde.

arkadaşlar Ozan Bingöl hoca Haziran 2014 yeterlilik vergi dersi için İstanbul Mecidiyeköyde bir kursta ders verecekmiş Pazar günleri, twittere yazmış yer ve saat için [email protected] adresine mail atın diyor. İyi anlatıyormuş bilgilerinize, paylaşmak istedim. hepinize başarılar Allah'a emanet olun...

arkadaşlar Ozan Bingöl hoca Haziran 2014 yeterlilik vergi dersi için İstanbul Mecidiyeköyde bir kursta ders verecekmiş Pazar günleri, twittere yazmış yer ve saat için [email protected] adresine mail atın diyor. İyi anlatıyormuş bilgilerinize, paylaşmak istedim. hepinize başarılar Allah'a emanet olun...

haftasonu bakırköy dehada yer kalmadığı için mecidiyeköy deha ya yazıldım.kursa gitmeyi düşünenler sınavdan hemen sonra kayıt olsun.yer kalmama durumları oluyormuş.sınavlar açıklandıktan sonra hızlandırılmış kurslarda talebe göre oluyormuş.kesin açılır diye birşey yokmuş yani.