2014 Haziran Yeterlilik Meslek Hukuku Soru Tahminleri

forever89

Katkı Sunan Üye
Arkadaşlar Merhaba,
Meslek hukukuyla alakalı tahminlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim .. Bu donem askere gideceğim tek dersim meslek var yardımlarınızı bekliyorum..:(:(

Son düzenleme:
Merhabalar,

Benim de tek dersim meslek kaldı.Haziran sınavı için müracaat etmedim.Kasım sınavına hazırlanıyorum.Bu dersten sınava 2. girişim olacak.Hergün en az iki soruyu bol bol yazarak ezberlemeye gayret ediyorum.Yeni öğrendiklerime öncekileride ekleyerek bıkmadan usanmadan tekrar yazıyorum.

Muhasebenin temel kavramlarına ve 1 sıra no.lu muhasebe sistemi uygulama genel tebliğine de çalışıyorum.Bazen ters köşe yapıp buralardan da sorabiliyorlar.

Önceki dönemlere ait sorulara baktığımda son dönemde olmazsa bile "staj ve stajın hedefleri "ile ilgili soruların yoğunlukta olduğunu görüyorum.

Daha önce tehditleri sormuşlardı belki de bu defa tehditlere karşı alınacak önlemleri sorabilirler.Tabii ki bunların hepsi tahmin.

Dilerim emeğinin ve çalışmanın karşılığını alır bu dersten başarılı olursun.

İyi çalışmalar.

Merhabalar,

Benim de tek dersim meslek kaldı.Haziran sınavı için müracaat etmedim.Kasım sınavına hazırlanıyorum.Bu dersten sınava 2. girişim olacak.Hergün en az iki soruyu bol bol yazarak ezberlemeye gayret ediyorum.Yeni öğrendiklerime öncekileride ekleyerek bıkmadan usanmadan tekrar yazıyorum.

Muhasebenin temel kavramlarına ve 1 sıra no.lu muhasebe sistemi uygulama genel tebliğine de çalışıyorum.Bazen ters köşe yapıp buralardan da sorabiliyorlar.

Önceki dönemlere ait sorulara baktığımda son dönemde olmazsa bile "staj ve stajın hedefleri "ile ilgili soruların yoğunlukta olduğunu görüyorum.

Daha önce tehditleri sormuşlardı belki de bu defa tehditlere karşı alınacak önlemleri sorabilirler.Tabii ki bunların hepsi tahmin.

Dilerim emeğinin ve çalışmanın karşılığını alır bu dersten başarılı olursun.

İyi çalışmalar.

Merhabalar;
Bilgiler için teşekkür ederim. Bende yazarak çalışıyorum. Dediğiniz gibi muhasebenin genel kavramlarından 1nolu muhasebe genel tebliğinden de sorular soruyorlar ki mart sınavında da sordular. Mart sınavında çok çalışmıştım ve çok korkuyordum korktuğum başıma geldi aslında bildiğimiz şeylerdi ama soruların soruluş şekli farklıydı. inşallah bu sınavda olur ve kurtulurum. Allah yardımcımız olsun

Yazık o kadar emeğe 55 sayfa nota yüze yakın soruya ... Yazık .. diyecek çok şey var da.mübarek ramazan ayı bozmayım ağzımı ....