2017/1 Sınav Sonuçları

Ben Mayıs 15 diyorum mümkünmüdür

çok erken bir tahmin.
03/12/2016'da olan sınav 03/02/2017 tarihinin denk geldiği haftanın salı/çarşamba günü açıklanmıştı. tarzları böyleymiş sanırım türmobun.
25/03/2017 sınav tarihi 25/05/2017 tarihinin denk geldiği haftanın salı/çarşambası yani 23/05/2017 gibi açıklanır.
Diye tahmin ediyorum.

Ben 8 dönemdir girer çıkarım bu sınavlara aşağı yukarı 50. Günden sonra eli kulağında olur hep 😁

maliyetten girdim bende.kalan tek dersim bu.okadar çalıştık etttik tek ders diye heyecan da yapmadık ama sorularla karşılaşınca yine yazık dedim kendi kendime.
kesin cevapları bulan kişi sayısının çok olduğu kanaatinde değilim.öte yandan birilerini meslek mensubu ilan etmek zorundalar.bu sebeple cevapları tam bulamayan kişilerden 50 alıp geçenleri şimdiden tebrik ederim.hayırlı olsun :)

Tesmer sınav açıklanma tarihini 24 mayıs diye yazmış ama geçen dönemlerde olduğu gibi bu tarihten erken açıklayacaktır. 22 mayıs pazartesi açıklanacağını düşünüyorum

Sonuçları görmeden ders çalışmak çok sıkıcı yaa hele hele finansal çok yorucu umarım o kadar bekletmezler açıklarlar sonuçları

her dönem aynı süreç yaşanıyor.ne erken açıklanıyor ne de geç.24 mayıs ta şenlenir buralar vaziyet alın.

normalde sınavın olduğu gün veya ertesi gün açıklanan soruların cevapları 40 gün olduğu halde neden açıklanmadığını bilen var mı?

Smmm yeterlilik sınav soruları ve cevapları, sınav sonuçları açıklandıktan sonra yayınlanıyor. bu her zaman böyleydi