2017/1 Sınav Sonuçları

var, beni aradılar. akşam gelirken 2 ekmek 1 de süt al diye arandım :banghead:

Son düzenleme:
Az önce T E S M E R i aradım sınav sonuçlarının komisyondan henüz gelmediğini yasal sürenin 60 gün olduğunu söyledi.
Peki bizden sonra YMM sınavı yapıldı neden daha erken açıklandı dedim. YMM sınavına giren daha az olduğu için dedi.
(Bence daha çok problemli (Kağıt yetmeyen Finansal muhasebe) / yada bilinmeyen (X) (Maliyet muhasebesi dersi) olmamasından dolayıdır.)

sinav-sonucu-beklerken-saat-capsi-1.jpeg

Yapacaklar ama süründürecek illa ki. Tadını çıkartıyorlar :(
Kalbim yer değiştirdi resmen. Acil kapısında mı beklesem acaba :D

ortalığı velveleye vermek istemem ama ikidir tesmere bağlanamıyorum :D bir şeyler oluyor olabilir mi :alkış:

ya geçen sınavda ya da bi öncekinde sonuçlar açıklanmadan önce tesmerin tüm duyurular alanında yazmışlardı bugün açıklanacak diye. Ama bugün bu saat oldu,orda da yok bi haber.

geçen sınav bu işi bitirmiş biri olarak, İnşallah herkesin sonuçları gönlünce olur. Bende sınav sonuçları açıklanma tarihleri diye bir ekran görüntüsü gördüm sosyal medyada 24 yazıyordu. Yanılmıyorsam yarın 60 gün dolacak. Yarın sabah 11 gibi açıklanmaya başlanır ilk önce kazanlar aranmaya başlanır (yada mesaj gelir) tabi önce ufak illerdeki arkadaşların sonuçları açıklanır (ufak derken sınava katılan kişi sayısı bakımından) mersin-urfa-van-bitlis vs. gibi istanbul-ankara-izmir deki arkadaşlar bekleyişi daha uzun olacak. TAVSİYEM YARIN SABAH SAAT 10.30 DAN İTİBAREN ODANIZI ARAYIN SONUÇLARINIZI SORMAYA BAŞLAYIN.