2018/3 SMMM Yeterlilik

ben de bi ümit bekliyorum.
gerçi hukuktan 50 puanlık soru yaptım. puan kırdılarsa boşu boşuna bekliyorum. bildiğim kadarıyla tüm derslerden geçenleri arıyorlar sadece.

Evet ama 17:00 de açıklanacak %1 bile umut kalmıyor bende,neye göre aradıklarına dair önlerinde karışık bir liste var bilgisini vermişlerdi.(saat 14:15)

Anlaşılan yine eften püften puan kırmalarla kalıyorum. Maliyeti, finansalı, tabloları tek seferde ver her sınav aynı soruların sorulduğu meslek hukukundan 5 sefer üst üste kal. Önceki sınavda da 4 te 3 yaptım diye umutlandım 35 vermişler. Kim okuyorsa bol bol kulakları çınlıyordur. :)

Anlaşılan yine eften püften puan kırmalarla kalıyorum. Maliyeti, finansalı, tabloları tek seferde ver her sınav aynı soruların sorulduğu meslek hukukundan 5 sefer üst üste kal. Önceki sınavda da 4 te 3 yaptım diye umutlandım 35 vermişler. Kim okuyorsa bol bol kulakları çınlıyordur. :)

Meslek hukuku dersi okuyanların baktığı 2 şey var
1-Güzel ve okunaklı yazı
2-Detaylı yerine net ve istenilen veriler

Ve tabiki de limite takılmamak..Ben 5'inde geçtim.5 sınavda aynı soruyu sordular .Sonunda o soruda aynısı ezberleyerek 25 aldım

Meslek hukuku dersi okuyanların baktığı 2 şey var
1-Güzel ve okunaklı yazı
2-Detaylı yerine net ve istenilen veriler

Ve tabiki de limite takılmamak..Ben 5'inde geçtim.5 sınavda aynı soruyu sordular .Sonunda o soruda aynısı ezberleyerek 25 aldım

Yine kalırsam bir sonraki sınavda doğru cevap yerine şiir yazmayı düşünüyorum kendilerine. Mahmut hoca var başlarında herhalde, dört virgül atlamışım.

Açıklandı, bu sefer de 30 almışım giderek düşürüyorlar. Kazanan arkadaşları tebrik eder, tesmerin de belasını bulmasını dilerim.

Türmob, tesmer vb. Dilekçe ile de ayrıca kağıt incelenmesi vb. Bir başvuruda bulunabiliyor müyüz acaba?Bilgisi olan var mı?
Bende tekrar okumadiklarini tahmin ediyorum.
Incelenmesini istiyorum bu ne gerçekten şaka gibiler artık.hepsini ilkinde verdim bunun 4 girişi hadi 2 si benden kaynaklı yapmadım ama gerçekten şaka gibiler artık.
Kontrol ediyorum yaptım farkındayım not kırsalar dahi geçerim diyebiliyorum.:(

Az önce aradım arkadaşlar Tesmeri. İtiraz başvurusunun haricinde dilekçe vererek kağıdımı görmek istiyorum diyebiliyor ve randevu alarak gidip görebiliyormuşuz.

Ankara'ya gitmek :(
Bende arayıp soracağım başka şekilde bir paylaşım yapabiliyorlar mi ?
Yasal sınav sonucu pdf paylaşsalar o bile yeter.Orda randevuda ne kadar ilgilenecekki karsilastirabilecegiz anında.
Puff bilmiyorum çok canım sıkıldı.
Herşeyi problem.

Ankara'ya gitmek :(
Bende arayıp soracağım başka şekilde bir paylaşım yapabiliyorlar mi ?
Yasal sınav sonucu pdf paylaşsalar o bile yeter.Orda randevuda ne kadar ilgilenecekki karsilastirabilecegiz anında.
Puff bilmiyorum çok canım sıkıldı.
Herşeyi problem.

Biz itirazlarımızı yapalım yine de. İtiraz sayısına göre değerlendirmeleri değişebilir. Ancak Ankara'ya gitme meselesi can sıkıcı. Oraya gidene kadar diğer sınava harcarım zamanımı ve paramı.

Arkadaşlar merhaba,
Hepimize geçmiş olsun. Beklediğim gibi tek dersten kalmışım. Kısmet artık önümüzdeki sınavlara bakacağız. Kazanan arkadaşları tebrik ederim.