fonradar

2018/3 SMMM Yeterlilik

Umarım hepimizin biter bu dönem kim ilk telefonu alırsa hemen buraya yazsın :) En azından açıklandığını anlarız.

az önce aradım.Şu anda öngörülen 2 Şubat dedi.Hep daha erken açıklanmış ama dedim.Cevap olarak da komisyondan gelir gelmez açıklıyoruz elimizde bekletmiyoruz dedi.
Peki bu hafta imkansız mı yani dedim, sanki gibi yuvarlak bi cevap verdi.

Herkese haber etmiş olayım.

Kısaca anladıgım o gün, bu gün değil :(

Telefonum çaldı 0212 alan kodu ile başlayan bir numara çok heyecanlandım tam saatleri çünkü, telefonun ucundaki KOMBİ BAKIM. Falan dedi dinlemedim kapattım telefonu. Bu da gol olmadı 😕😕

:))) telefonun başında çaresiz bekliyorum, bekliyorum ama aramayacak biliyorum :))) Arkadaşlar bu günde kaldı bu iş. Demedi demeyin..

TESMER yetkilisiyle ayrıntılı konuştum arkadaşlar, 4500-5000 kişinin sınav kağıdını okuyor komisyon. Komisyon kendisine tanınan sınav süresini sonuna kadar kullanabilir, Erken gönderirlerse sonuçları biz zaten bekletmeden 1-2 saat içinde yayınlıyoruz dedi. Yani 1 Şubat diye bişey olmadığı gibi 23 Ocak diyede bir şey yok.Her an açıklanması mümkün olabilir. Sonuç: Sayfa yenilemeye devam. 🙄🙄

TESMER yetkilisiyle ayrıntılı konuştum arkadaşlar, 4500-5000 kişinin sınav kağıdını okuyor komisyon. Komisyon kendisine tanınan sınav süresini sonuna kadar kullanabilir, Erken gönderirlerse sonuçları biz zaten bekletmeden 1-2 saat içinde yayınlıyoruz dedi. Yani 1 Şubat diye bişey olmadığı gibi 23 Ocak diyede bir şey yok.Her an açıklanması mümkün olabilir. Sonuç: Sayfa yenilemeye devam. 🙄🙄

Aynı acıklamayı yapmıs.Farklı bir sey demiyorlar.

Ayrıca ben su an tesmer e giremiyorum.Giren var mı

Sürekli sayfa yenilemekten stresten çalışamıyorum :( Bugünde açıklanmaz belli oldu bu saate kaldıysa ama işte yinede insan bir umut bekliyor