2018/3 SMMM Yeterlilik

ben kendimden ne kadar emin olsamda gözümle görmeden rahat edemiyorum yoksa dediğiniz gibi aşırı kolaydı 100 hadi olmadı 99 :) spk dan muafım ben o yüzden bilemiyorum ama inşallah geçersiniz sizde

aslında sonuçların açıklanması ile ilgili verdikleri tarihin, onlar için en son açıklama tarihi oldugu düşünülürse, daha onceden planladıklarının haricinde erken açıklamış olmaları daima bi hafta vs. erken acıklayacakları anlamına asla gelmiyor.
beklemek zaten sıkıcı ama deadline'ı da adamlar geciktirmedi arkadaslar.
Sınavın süresinin yaklaşması ile ilgili de ismmmo haklı olarak "üzerine koyacaksınız, 0'dan baslamayacaksınız " gibi samimi bi ifade kullandı.
Bilmiyorum ama burada bu sürecin heyecanını yasamak varken moralimizi bozmayalım derim.

Herkese tatlı bekleyişler :)

Tesmerin sayfası açıktı. Ekranı yeniledim. YMM sınav sonuçları açıklandı duyurusunu SMMM gibi algıladım bir an :)

Cumartesi açıklandığı olmuşmu acaba����

Sınav açıklanma tarihleri ile ilgili excelde bir çalışma yapmıştım. Tarihlerin yanlarına günleri getirttim. Perşembe günü hiç açıklanmamış. Pazartesi ve Cuma günü 3 kere açıklanmış, Salı 4, Çarşamba 6. Sonuç itibariyle en çok çarşamba günleri açıklanmış. :)

Son düzenleme:
aramalar 10,30 11 civarı başlar hep bakalım hayırlısı aranan olursa yazsın lütfen