21-22 Mart 2015 Smmm Sınav Sonuçlarınız Nasıl Arkadaşlar?

korktugum gibi olmadı kendım calısıp 6 tanesını verdım vergıyı sona bırakmıstım boş kagıt vermıstım sımdı temmuzda onu da verırım ınsallah .sonuclarınız nasıl arkadaslar vergıyle ılgılı bana verecegınız tavsıye varmı gecen arkadaslar yardımcı olursanız sevınırım ..

korktugum gibi olmadı kendım calısıp 6 tanesını verdım vergıyı sona bırakmıstım boş kagıt vermıstım sımdı temmuzda onu da verırım ınsallah .sonuclarınız nasıl arkadaslar vergıyle ılgılı bana verecegınız tavsıye varmı gecen arkadaslar yardımcı olursanız sevınırım ..

Hangi kaynaktan çalıştınız tebrik ederim benimde vergi kaldı tafsilerinizi bekliyorum çünkü ben bu sınav maratonunda ben başarısız öğrenciyim:(((((((((((

merhaba, evlilik hazırlıklarımdan dolayı pek çalışmadım.vergi dısındaki dersleri verdim. vergide boş kağıt verdim . maliyete sadece youtube üzerinden fuat hoca kanalı var muhasebe dersleri fuat hoca diye geçiyor.maliyeti ordan çalışıp 70 aldım.analiz ve denetime pek çalışmadım ve deha yayıncılıkla çalıştım yetti.meslek hukukuda deha yayınları ile çalıştım ama 2 gün meslek hukukunu okudum. vergide elemiştim kitap kapağı açmadım.vergiden geçen arkadaşlar hangi yayın yada nasıl çalışma önerirsiniz.

Merhabalar.
Bende ilk sefer 21-22 mart tarihlerinde Yeterlilik sınavına girdim ve geriye 3 dersim kaldı (Vergi-Maliyet ve Hukuk) ve Vergiden acayip derecede çekinmekteyim sanırım konuların çokluğundan.
oku oku oku birşey anlamayacak gibi hissediyorum kendimi :(

Benimde vergi tek ders olarak yine kaldi ne yapacagimi bilemiyorum.

Benimde vergi tek ders kaldı kafam çok karışık kurs için geç kaldık şimdi dehanın kitabınada açıkcası güvenmiyorum gelirlerden kanunları indirip oradan çalışmayı düşünüyorum bu sınavdaki 2 soru maalesef çalıştıgım bütün notlarda yoktu öbür iki soruyuda hatırladığım kadarıyla yazdım ama oda hocaya yetmedi maalesef 20 verdi beklediğim bir not değildi ama itiraz etsem de hiçbirşey değişmiyceğini bildiğim için tekrar çalışmaya aşladım