24-25 Kasım 2007 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Ogün Güneş
  • Başlangıç tarihi

Sizce Sınav Sonuçları Ne zaman Açıklanacak?

• 24 Ocak

Kullanılan: 0 0.0%
  • 25 Ocak

• 26 Ocak

• 27 Ocak

• 28 Ocak

• 30 OCAK

• 31 OCAK

• 1 ŞUBAT

• 4 ŞUBAT

• 4 ŞUBAT SONRASI...

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: 24-25 Kasım 2007 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

Teşekkür ederim çok.

(Büyük harfi değiştirdim dikkat lütfen)

nurdal ' Alıntı:
arkadaşlar bütün derslerden ortalamam 59,25 fakat 50 üstünde notlarım var şimdi ortalama 60 geçmediği halde 50 üstü olan derslerden geçmişmi oluyorum bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

ayyyyyy feci bir durum ya 1 puandan bile az . Bende ruhsat aldığımı öğrendiğim gün çok sevindim ama kaç aldığımı bilmiyorum tabiki. Akşam ailece kutlama yemeğine gittik. Sizin bu forumdan tanıdığınız EYUPP benim kurstan arkadaşım saat 21:00 suları sonuçlar açıklandı baktın mı diye telefon etti bakması için tc numaramı verdim . Beni aradı derslerimi söyledi 62- 50- 56 dedi o an idrak edemedim tabi tam yemekten kalkmak üzereydik Çıkışta eşim kendi arabasına bindi bende kendiminkine arkada kayınvalidem ve kendi annem var. O kadar sersemlemişimki kırmızı ışıkta dedim ki ya 62-56-50 kaç yapar bi söylesenize ben toplayamıyorum. Kısa bi sesizlikten sonra 168 doğru cevabı geldi ben yeşilde kalkmaya çalışırken stop ettim bi daha bi daha stop etim çünkü sinirlerim boşaldı kaslarım ve bacaklarıma hükmedemediğimi farkettim. Beni sarsan şey benim ruhsat alabilmek için tamı tamına 168 almam gerekiyordu.Büyük bir faciadan sağ çıkmak gibi bir şey inanılır gibi değil.

ERIN_BROCKOVICH ' Alıntı:
sınav sonuç belgem gelmedi ama orada odadan kendileri çıktı alıyorlar.

valla helal olsun İstanbul odasına hem 500 ytl ye işi bitiriyor hemde kendileri çıktı alıyor. bizim İzmir 811 istiyor kaşe vs hariç direk kendi hemde sonuç belgen 1 hafta 10 gün içinde gelecek diyor o gelmeden kayıt olamaıyoruz :mad: bizim postacıyıda düşününce bana 2 ayda gelir artık belge. babam birini bulmuşta odadan pazartesi gel tüm işlemlerini halledelim demiş demekki tanıdık şart sınavı kazansanda ymm olsanda farketmiyor arkadaş tanıdığın yoksa bir yerde bu ülkede sürüm sürüm sürünmeye mahkumsun bu sistemin ve bu sistemi kuranlarında uygulayanlarında neyse anladınız siz onu ;D sizce İzmir niye 811 istiyor bakın kaşe vs yok içinde soracağım ama sizede anlatırım.

ARKADAŞLAR BENİM BAĞLI OLDUĞUM ODA KAZANDI BELGESİNİ BEKLEMEN LAZIM DİYOR,SİZ BELGE GELMEDEN NASIL AÇILIŞ İŞLEMLERİNİ YAPTINIZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİMM..

nurdal ' Alıntı:
arkadaşlar bütün derslerden ortalamam 59,25 fakat 50 üstünde notlarım var şimdi ortalama 60 geçmediği halde 50 üstü olan derslerden geçmişmi oluyorum bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

arkadaşım bence not yükseltme dersine hukuk ve finansal muhasebe derslerinden girmeni tavsiye ederim. gerçi bu derslerdeki notların kaç bilmiyorum ama 50-60 arası ise tercih et derim ama hukuku tamamen ezberlemelisin geçmiş yıl çıkan sorularını. not yükseltmede girmiş olduğun dersten veya derslerden almış oldupun not düşük dahi olsa yine önceki notun geçerli oluyor böyle bir avantajın var sadece 6 puan yükseltmen yetecek herhangi bir dersin notunu sana başarılar.

yuuusuf79 ' Alıntı:
ARKADAŞLAR BENİM BAĞLI OLDUĞUM ODA KAZANDI BELGESİNİ BEKLEMEN LAZIM DİYOR,SİZ BELGE GELMEDEN NASIL AÇILIŞ İŞLEMLERİNİ YAPTINIZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİMM..

ilk öncelikle forum kuralları gereği küçük harf kullanman gerekiyor.

soruna gelince eğitim şart amannn pardon tanıdık şart :mad:

Türmob acaba kargoyla mı yoksa postayla mı gönderiyo acaba kazandı belgesini?

yuuusuf79 ' Alıntı:
Türmob acaba kargoyla mı yoksa postayla mı gönderiyo acaba kazandı belgesini?

şu ana kadar gelmediğine göre adi postayla bile gönderebileceklerini düşünüyorum yazıkkk hiç gerlirleri yokki ama yinede bilmiyorum kazandı belgesi gelen arkadaş varsa aydınlatırsa seviniriz.

Sizin odaların istediği yine az bile arkadaşlar,benim oda sadece oda için 1680 ytl istiyor,nasıl olsa ellerine düştük kaz gibi yolacaklar..

yuuusuf79 ' Alıntı:
Sizin odaların istediği yine az bile arkadaşlar,benim oda sadece oda için 1680 ytl istiyor,nasıl olsa ellerine düştük kaz gibi yolacaklar..

bizim oda ankara türmob için 1340
kendisi için 811
istiyor toplamda 2151 ytl senin oda sadece kendi içinmi 1680 istiyor toplamda 1680 ytl istiyor

yuuusuf79 ' Alıntı:

arkadaşlar ruhsat başlığına bakalım isterseniz orada detaylı olarak anlattım yaptıklarımı. uygun başlıklarda yazışmamız isteniyormuş çünkü.

Bizim oda inşaat yapıyormuş,buyüzden yeni kayıt olanlara %100 zam yapmış sadece kendisi için 1680,Türmobun ücreti kazandı belgesinde gelecek dediler

yuuusuf79 ' Alıntı:
Bizim oda inşaat yapıyormuş,buyüzden yeni kayıt olanlara %100 zam yapmış sadece kendisi için 1680,Türmobun ücreti kazandı belgesinde gelecek dediler

nasıl ya nasıl ya nasıl nasıl nasıl yaaa. hangi oda bu allah aşkına. gaz odasımı işkence odasımı.

yuuusuf79 ' Alıntı:

nasıl ya nasıl ya nasıl nasıl nasıl yaaa. hangi oda bu allah aşkına. gaz odasımı işkence odasımı.

Erin hn. Siz Türmob Harcının alt açılımlarını okudunuz mu, Toplam paranın şu kadarı şuraya, bu kadarı buraya :)

heerdeem ' Alıntı:
yuuusuf79 ' Alıntı:

Erin hn. Siz Türmob Harcının alt açılımlarını okudunuz mu, Toplam paranın şu kadarı şuraya, bu kadarı buraya :)

okumam mı bir ara itiraz edicek çemkirecek oldum ya boş ver bide ruhsattan olurum falan dedim.