4-5 Aralık Yeterlilik Sınav Sonuçları Açıklanma Tarihi Yarışması

• Konbuyu başlatan battibalikyangider
  • Başlangıç tarihi
Ynt: 4-5 Aralık Yeterlilik Sınav Sonuçları Açıklanma Tarihi Yarışması

sm³ ' Alıntı:
amin, nikimi doğru kullanırsan sevinirim sm³, ben sana battıbalina diyo muyum ? :D

küp işaretini bulamiorum ya

25 Ocak'ta açıklanır. 9 Şubat'a kadar itirazlar alınır. 10 Mart'ta itirazlar sonuçlanır. Başvuru da 11 Mart'ta biter. Bundan daha fazla da yumurtanın kapıya dayanması imkansız gibi.

sleepingcat ' Alıntı:
25 Ocak'ta açıklanır. 9 Şubat'a kadar itirazlar alınır. 10 Mart'ta itirazlar sonuçlanır. Başvuru da 11 Mart'ta biter. Bundan daha fazla da yumurtanın kapıya dayanması imkansız gibi.

yumurtanın kapıya dayanması tesmerin umrunda değilki.

Fosmerin stajerler çokda umurunda adamların umurunda olan tek şey sınav bütçesinden gelecek üstünde benjaminler basılı dolerler gerisi hikaye yok şu kadar stajer varmış şu kadarı sınavı vermiş başarı oranıymış hepsi hikaye olay tamamen duygusal .

Tesmer ?in açıkladığı 2011 Yılı Sınav Takviminden hareketle;

SMMM 1. Dönem Sınav Tarihi : 12-13 Mart 2011

Sınava ikinci ve sonraki katılımcılar için son başvuru tarihi: 21 Şubat 2011

Bu kısımdan sonrası tahmin,

İtirazların (okunması ve sonuçlarının) açıklanabileceği son tarih : 20 Şubat 2011

15 gün itiraz etme süresi : 6 Şubat 2011

Zamanları oldukça az, Cuma günleri mesai saati sonunda açıklama geleneğini sürdürürlerse 28 Ocak 2011 günü açıklanabilir.

oky ' Alıntı:
sleepingcat ' Alıntı:

yumurtanın kapıya dayanması tesmerin umrunda değilki.

İyi de, sınavları ertelemediklerine göre, yeni sınav tarihinden en az "itiraz süresi+itirazların açıklanma süresi" kadar önce açıklanması gerekiyor neticede. Yumurtanın kapıya dayanmasından kastım bu, yoksa bizim sınava hazırlanmak için vaktimiz kalmaması değil.

M.Giray ' Alıntı:
Tesmer ?in açıkladığı 2011 Yılı Sınav Takviminden hareketle;

SMMM 1. Dönem Sınav Tarihi : 12-13 Mart 2011

Sınava ikinci ve sonraki katılımcılar için son başvuru tarihi: 21 Şubat 2011

Bu kısımdan sonrası tahmin,

İtirazların (okunması ve sonuçlarının) açıklanabileceği son tarih : 20 Şubat 2011

15 gün itiraz etme süresi : 6 Şubat 2011

Zamanları oldukça az, Cuma günleri mesai saati sonunda açıklama geleneğini sürdürürlerse 28 Ocak 2011 günü açıklanabilir.
bu bana mantıklı geliyor.

tahminler yine yavaşladı:)

31.01.2011 pazartesi günü saat 17:00 smmm sınav sonuçları açıklanacaktır.

firat072 ' Alıntı:
31.01.2011 pazartesi günü saat 17:00 smmm sınav sonuçları açıklanacaktır.

öyle bi yazmışsınızki ben de tesmerde açıklandı siz buraya kopyaladınız sandım, gittim baktım havamı aldım :D

evet bende biraz heyecanlanalım dedim.inşaalh sonuçlar hayırlı olur bizlere

En son ne zaman acaba Aralık sınavı Şubattan önce açıklanmış. Şubatın ilk haftası bile açıklanması mümkün değildir. (Bende bağlayıcı konuştum :))

bu ilk olacak inşallah, herşeyin bir ilki vardır...

temmuz dönemi tatile denk geldiğinden sonuçların açıklanması uzun sürmütü.Tatilde kalkıpta bizim sonuçları okuyacak halleri yok tu zaten. Tabi geç açıklanmasının Finansal muhasebe faktörüde var. Budönem 60 günü geçeceğini sanmıyorum.

Bu dönemde yılbaşı var. Pala bi içti mi bir hafta ayılamaz :)

İnşallah benim kağıdı güzel kafayla okur :)

firat072 ' Alıntı:
temmuz dönemi tatile denk geldiğinden sonuçların açıklanması uzun sürmütü.Tatilde kalkıpta bizim sonuçları okuyacak halleri yok tu zaten. Tabi geç açıklanmasının Finansal muhasebe faktörüde var. Budönem 60 günü geçeceğini sanmıyorum.

4 Temmuz sınavından sonra mail attım yusuf sürmene 11 ağustosta. neden bu kadar geç açıklanıyor
diye benimle ilgili bir durum yok ben tüm kağıtları okudum diğer arkadaşlar bekleniyor demişti.

ceveevezvea ' Alıntı:
firat072 ' Alıntı:

4 Temmuz sınavından sonra mail attım yusuf sürmene 11 ağustosta. neden bu kadar geç açıklanıyor
diye benimle ilgili bir durum yok ben tüm kağıtları okudum diğer arkadaşlar bekleniyor demişti.

Biri sektirdi mi hepsini bekliyoruz demekki