4-5 Aralık Yeterlilik Sınav Sonuçları Açıklanma Tarihi Yarışması

• Konbuyu başlatan battibalikyangider
  • Başlangıç tarihi
Ynt: 4-5 Aralık Yeterlilik Sınav Sonuçları Açıklanma Tarihi Yarışması

denetimzede ' Alıntı:
not:hocalar kağıtları okurlarken isim kimlik no adres vs görmüyorlar.

biliyorum : ) ama hissedicektir benim olduğumu eminim :D :D

naptın doğruyu söyle parfüm felanmı sıktın kağıda ;D

denetimzede ' Alıntı:
naptın doğruyu söyle parfüm felanmı sıktın kağıda ;D

yok kırmızı rujla öptüm töbe töbeeee ne biliyim anlıycak o beni anlıycakkkk :D eminim

kağıdını anlarmı bilmem ama inşallah yazından anlar...

denetimzede ' Alıntı:
kağıdını anlarmı bilmem ama inşallah yazından anlar...

vallahi ne biliyim aptala mağlum olurmuş hesabı finansal sınavına pek rahat girdim pek rahat çıktım kağıdı verirken dedim bu adam geçirir beni dedim içimden artık bekleyip görcez çıakrmı çıkmazmı bilmem :D

valla inş.

yeterlilik sınavlarının açıklanma zamanları;-ALINTI-

19-20 Kasım 2005 Yeterlilik sınavı 20/01/2006 (cuma) tarihinde açıklanmış. 51 gün
11-12 Mart 2006 Yeterlilik sınavı 29/04/2006 (c.tesi) tarihinde açıklanmış. 57 gün
08-09 Temmuz 2006 Yeterlilik sınavı 15/09/2006 (cuma) tarihinde açıklanmış. 66 gün
18-19 Kasım 2006 Yeterlilik sınavı 22/01/2007 (p.tesi) tarihinde açıklanmış. 62 gün
17-18 Mart 2007 Yeterlilik sınavı 25/05/2007 (cuma) tarihinde açıklanmış. 67 gün
07-08 Temmuz 2007 yeterlilik sınavı 06/09/2007 (p.şembe) tarihinde açıklanmış. 58 gün
24-25 Kasım 2007 yeterlilik sınavı 04/02/2008 (p.tesi) tarihinde açıklanmış. 69 gün
29-30 Mart 2008 yeterlilik sınavı 12/06/2008 tarihinde açıklanmış. 72 gün
19-20 Temmuz 2008 yeterlilik sınavı 27/09/2008 tarihinde açıklanmıştır. 67 gün
22-23 Kasım 2008 yeterlilik sınavı 12/02/2009 tarihinde açıklanmıştır. 79 gün
14-15 Mart 2009 yeterlilik sınavı 08/05/2009 tarihinde açıklanmıştır. 53 gün
4-5 temmuz 2009 yeterlilik sınavı 27/08/2009 tarihinde açıklanmıştır. 52 gün
5-6 aralık 2009 yeterlilik sınavı 10.02.2010 tarihinde açıklanmıştır 67 gün
13-14 mart 2010 yeterlilik sınavı 08/05/2010 (c.tesi)tarihinde açıklanmıştır 55 gün

anamm 79 güne çıktığı zamanlar olmuş bile bence 4 şubat zor gibi geliyo bana bir hafta daha atar artık bu durum 11 şubat olsunda öpüp başımıza koyalım yani :D

görüldüğü gibi 5-6 aralık 2009 yeterlilik sınavı 10.02.2010 tarihinde yani 67 gün sonra açıklanmış,bakalım 2010 aralık sınavı ne zaman açıklanır..??

accor ' Alıntı:
görüldüğü gibi 5-6 aralık 2009 yeterlilik sınavı 10.02.2010 tarihinde yani 67 gün sonra açıklanmış,bakalım 2010 aralık sınavı ne zaman açıklanır..??
11 şubat yüksek ihtimal gibi görünüyo

alev34 ' Alıntı:
accor ' Alıntı:

11 şubat belki olabilir ama daha erkende açıklayabilirler...

ve tekrar görülüyor ki fosmer gerçekten ciddiyetsiz bir kurum, adamlar kanun falan tanımıyor yani itiraz süresi şu kadarsa bu bu kadar hesabı yapmak kesinlikle boşuna.
Aralık 2009 sınavı 10 şubatta açıklandı ise 15 gün itiraz süresi ve kafadan itiraz edenlere 21 nde başvuru yalan olmuş, 25 nde itiraz son 05 marttada itirazı açıklasalar oldu bitti yeni sınava 1,5 hafta kala itiraz edenleride halledip hopp sınava 1 hafta kalada son sınav parası parsasını toplayıp haydi mart sınavına demişlerdir.

accor ' Alıntı:
alev34 ' Alıntı:
accor ' Alıntı:

11 şubat belki olabilir ama daha erkende açıklayabilirler...

inşallah yaaa açıklansın şu belirsizlik ortadan kalksın ne geçti ne kaldı bilelim artık

stonhand ' Alıntı:
ve tekrar görülüyor ki fosmer gerçekten ciddiyetsiz bir kurum, adamlar kanun falan tanımıyor yani itiraz süresi şu kadarsa bu bu kadar hesabı yapmak kesinlikle boşuna.
Aralık 2009 sınavı 10 şubatta açıklandı ise 15 gün itiraz süresi ve kafadan itiraz edenlere 21 nde başvuru yalan olmuş, 25 nde itiraz son 05 marttada itirazı açıklasalar oldu bitti yeni sınava 1,5 hafta kala itiraz edenleride halledip hopp sınava 1 hafta kalada son sınav parası parsasını toplayıp haydi mart sınavına demişlerdir.

Bir tanıdığımın başına Özel SMMM sınavında böyle bir şey geldi. Sınava itiraz etti ancak itiraz sonuçları diğer sınavın son başvuru gününden sonra belli olduğu için mecburen parasını yatırdı. Hatta yanlış hatırlamıyorsam itiraz sonucu sınavdan daha sonra açıklanmıştı. İtiraz neticesinde de notu 80 küsürlere çıkarılmıştı.

stonhand ' Alıntı:

üstad dediğin gibi çok fıs ve kendi içinde bile tutarsız bu fosmer,süreler hikaye,paralar şahane diyorlar...

Birde şunu gözardı etmemek gerekir. Sınavlarda geçen kişi sayısı az olunca birde yeni katılanlar derken sayı yükseliyor. Dolayısıyla okunacak cevap kağıdıda çoğaldığından açıklama günleri uzabilir. :(

Soner KOCACI ' Alıntı:
Birde şunu gözardı etmemek gerekir. Sınavlarda geçen kişi sayısı az olunca birde yeni katılanlar derken sayı yükseliyor. Dolayısıyla okunacak cevap kağıdıda çoğaldığından açıklama günleri uzabilir. :(

ben anlamam kardeşim 60 günse yasal süre açıklıycaksın kardeşim 60 günde o zaman süre yetersizse 75 gün koy git sınav tarihinide uzat o zaman bize bir görev verildiğinde bahaneyle yaklaşıyomuyuz al kdv nin son günü bugün vermiyim yarın veriyim diyebiliyomuyuz herkes işini düzgün yapsın

alev34 ' Alıntı:
Soner KOCACI ' Alıntı:

ben anlamam kardeşim 60 günse yasal süre açıklıycaksın kardeşim 60 günde o zaman süre yetersizse 75 gün koy git sınav tarihinide uzat o zaman bize bir görev verildiğinde bahaneyle yaklaşıyomuyuz al kdv nin son günü bugün vermiyim yarın veriyim diyebiliyomuyuz herkes işini düzgün yapsın

dediklerin belki diğer kurumları bağlar ama fosmeri bağlamıyor,kendilerine has özgün ve esnek kuralcıkları var... :)

ne diyim yaniii tesmer gerçekten olmuş fosmer.... ben ararım ama ayın 4ünde çabuk söleyin sonucumu derim kardeşim ben anlamam bugün yasal sürenin son günü

alev34 ' Alıntı:
ne diyim yaniii tesmer gerçekten olmuş fosmer.... ben ararım ama ayın 4ünde çabuk söleyin sonucumu derim kardeşim ben anlamam bugün yasal sürenin son günü

sen hala tesmeri essahtan ciddi bir kurum sanıyosun heralde, sana verecekleri cevabı söyliyim, sitemizi takip edin gün içinde açıklanabilir, ama o gün bir türlü gelmez :mad: