4-5 Temmuz Sınav Sonuçları Hk.

İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR ACABA 4-5 TEMMUZ SINAVI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR BİR TAHMİNİNİZ VARMI :)

Başlık açarken ve mesaj içeriğinde büyük harf kullanmayınız. Forum Kurallarını okuyunuz.

Ynt: 4-5 Temmuz Sınav Sonuçları Hk.

Çıkmaz ayın son çarşambası. ;D Daha önceki sınav sonuç açıklamaları ile ilgili yazılanları okumadınız galiba. Süründürmeden açıklanmıyor.

:D
O sınav açıklanana kadar biz 3 dersi sil baştan tekrar bile ederiz. O kadar yani. Başlamakta da yarar var ;D

Bence en erken 10 eylül

Bana da 15 eylül gibi geliyor. Birde ilk kez sanırım Aralık ta olacak sınav. Yani iki sınav arası çok büyük bir zaman dilimi var. İyi değerlendirmeliyiz derim. Zira mart sınavı aralık sınavları açıklandıktan neredeyse 1 ay sonrası yapılacak. Bilginize...

AnneBenMuhasebeciOldum ' Alıntı:
Resmi açıklanma tarihi şöyle;
Aklından bi sayı tut, bu sayıyı ders sayısıyla çap
Bellediğin notlarıın aritmatik ortalamasını al, 365 den çıkar.
12 ye böl. 6 ekle.

Basit yani.
:)

normal şartlarda 11 eylül'de açıklanacağını düşünüyorum ama ağustos'un son haftası bayram tatili olduğundan en geç 18 eylül'de açıklanır kanaatindeyim. zaten eylül'ün 3. haftasında yine bayram tatili olduğundan 18 eylül'ü geçmez.

genelde 2 ayda acıklanıyor arkadaslar bence 31 agustos en gec 4 eylul derim ben gecen sınav cuma gunu acıklanmıstı 4 eylul banko gecmez

İnşallah 11 eylülde açıklanır benim için özel bir gün çifte bayram olur. 11 eylül kurtuluş günüydü bana birde sınavdan kurtuluş günü olur umarım.

bence bayram tatilinden sonra açıklarlar

noooluuurrrr açıklannsıınn artııkk yaaaaaaaaaaaa....düşünmekten çıldıracamm... acaba 3 dersimi verdim yoksa 4 ünü müü?????????????????? :mad: :mad: