5 Puan İndirimi Borç Konusu

pascal

Katkı Sunan Üye
arkadaşlar fındıklı ssk ya 5 puan indirimi için gittim. firmamızın herhangi bir borcu yok. e-borcu yoktur belgemde elimde var. ama e-bildirgeyi atmaya kalkınca borç var yazısı çıkıyor. memura sorum. ben de borcun yok ankara dan düzelt diyor. şimdi ben ne yapmalıyım. böyle bir konu yaşayan aranızda var mı ?

lütfen benimle paylaşır mısınız?????????????????

Ynt: 5 puan indirimi borç konusu

Aynı şekilde bende de borç olmadığı halde bildirge gönderirken borç olduğu çıktı.Fakat ilimiz müdürlüğüne başvurum sonucunda düzelteceklerini söylediler ve 2 saat içerisinde düzeltme yapıldı.

ben de borç sorgulama kısmından baktığımda borç çıkmıyor, 5510 u seçin 157 küsür bişi çıkıyor dün ssk ya gittim 3 kuruş çıktı, ne iş anlamadım..

Eğer alt taşeronlarınızın ssk borçları varsa bundan dolayıda borç çıkabiliyor. Ve indirimden yararlanamıyorsunuz.

pascal ' Alıntı:
arkadaşlar fındıklı ssk ya 5 puan indirimi için gittim. firmamızın herhangi bir borcu yok. e-borcu yoktur belgemde elimde var. ama e-bildirgeyi atmaya kalkınca borç var yazısı çıkıyor. memura sorum. ben de borcun yok ankara dan düzelt diyor. şimdi ben ne yapmalıyım. böyle bir konu yaşayan aranızda var mı ?

lütfen benimle paylaşır mısınız?????????????????

perşembe 3-5 kurus borc vardı hepsini ödedim . hataa dosya memuru kendisi "tamam artık borcunuz kalmadı fakat borcun sistemden silinmesi 1 gün sürer" dedi.

cumartesi beyanname vereyim dedim 2076,39 ytl boruc cıkardı.

Ynt: 5 Puan İndirimi Borç Konusu

dilekçeyle mi gitmek gerekiyor nasıl hallettiğinizide yazar mısnız???

bendeki hata borç miktarı vermiyor ama sadece borcu olmayan işverenler kullanabilirdiyor iyice yılan hikayesi oldu.

sayaz ' Alıntı:
bendeki hata borç miktarı vermiyor ama sadece borcu olmayan işverenler kullanabilirdiyor iyice yılan hikayesi oldu.

dogru transfer yaparken 2 kere inglizce hata verdi.. sonra ki denemede başarılı oldum

onaylıyabildiniz yani peki bu durumda ben ne yapmalıyım 3 kere xml tarnsferi yapmaya çalıştım hep aynı uyarı yazıyor.

sayaz ' Alıntı:
onaylıyabildiniz yani peki bu durumda ben ne yapmalıyım 3 kere xml tarnsferi yapmaya çalıştım hep aynı uyarı yazıyor.

borc hatasımısımı veriyor. yoksa sistem hatasınımı.

borc hatası ise bence ilgili müdürlüge gidip yetkili memur ile borc taraması yapıtırın 0,99 kadar olan borclar 05510 sayılı indirim kanunu etkilemez.

şayet sistem hatası ise bekleyip sürekli denemekten başka careniz yok

borç bildirmiyor sadece borcu olmayan işverenler yaralanabilir diyor. şukadar borcunuz varda demiyor. borç görüntülemede borcumuz görünmüyor. iyice karıştı.

borç hatası veriyor bende yüzde 5 i seçtiğimde borç şu diyor, ama borcu olmaması lazım düzenli ödeniyor dekontlar dosyada...ana menüden borcu sorguladığımda da borç yok...