59,5 aldım :(

Arkadaşlar selam;

7 kasım staj başlatma sınavından

9 genel kültür
72 alan doğrusu ile 59,5 aldım çok üzgünüm sizce itiraz etsem birşey çıkar mı?

Kazanan arkadaşlarıda tebrik ederim

Ama ben kazanamadım

Ynt: 59,5 aldım :(

Kötü olmuş, eminim sonraki dönemde geçersiniz. İtirazın sonucu değiştireceğini sanmam. Tabi karar sizin.

sen daha 59,50 çok alırsın fordaki arkadaşlar ne demek istediğimi anlamışlarıdr.

bende yıllar önce 59.80 almıştım ama itiraz etsemde işe yaramadı. çünkü bu sınav test ve bilgisayar tarafından okunuyor. bence olan parana olur istersen hiç uğraşma

Öncelikle çok geçmiş olsun.Özellikle staja başlamada itiraz malesef hiç bir işe yaramıyor ben itiraz edeni çok duydum ancak düzeleni hiç duymadım.Bu sistem böyle işte.İnşallah bir dahaki döneme halledersin.Ama için rahat edecekse et,fakat sakın umutlanma.

Haluk Cenk BATUR ' Alıntı:
MUSTAFA3428 ' Alıntı:
sen daha 59,50 çok alırsın fordaki arkadaşlar ne demek istediğimi anlamışlarıdr.

Bu ne demek birader_??

Böyle konuşma hakkını nerden buluyorsun??

İfadesi biraz yanlış olmuş,demek istediği sistemin bozukluğundan dolayı her dönem bu gibi olaylar yaşanır ve itiraz edip sonuç alamayanların durumlarını dile getirmiş.

Evet sizin başınıza gelen durum çogumuzun başına geldi, arkadaş bunu demek istedi. Ben okuyunca hemen anladım çünkü bende 2 kere o notla kaldım. İtiraz sonuç değiştirmez.
Ama umudunu yitirme yapılmayacak iş değil. Gözünde büyütme, bu sınavda olmadı sonrasında yaparsın inşallah.

arkadaşımm 3 yıl önce bende 59.9 la kalmıştıımm...sonuç değişmezzz...iyi çalışmalarrr tekrar...

sağlık olsun bidahakine kazanırsın. ama belkide bu bi işaretti :D

zaten sınavdan kalanların çoğu 59 üstünden kalıyor o yüzden telaşa gerek yok yani 59,99 da alsanız panik yapmaya gerek yok çünki çok normal bir şey. Arkadaşım 8 sınavın 8 indede 59 üzeri notlarla kaldı en son 59,95 yaptı.
Benim biliğim kadarı ile itiraz edipde sınav sonucu değişen şu ana kadar yok yada ben hiç bir yerde karşılaşmadım. O yüzden 59,5 ile kaldım diye üzüleceğinize kendiniz 60 üzeri almaya kanalize edip derslere asılın yoksa morla bozukluğu ile bir dahaki sınavda 59,5 bile zorlaşacaktır.

Bencede daha çokçalışılmalı artık soru stilleride değişmeye başladı bununda ispatı son sınavda barajın 85ten 82 ye düşmesidir. Yıllar sonra baraj düştü

Merhaba;
Ben 2006 Kasım ayında 70 + 10 = 80 soruyla 67,00 aldım. Şimdi kaç net yapmak gerekiyor.

İtirazınız sonucu değiştirmez. Genel kültüre ağırlık vermenizi tavsiye ederim. Esas belirleyici kısım orası. O tarafta 60'ı geçemezseniz bu sınav kazanılamıyor. Alanda iyi durumda olsanız bile. Maalesef bu böyle. Başarılar dilerim.

oda bişey mi, ben ilk girdiğimde 59,9 la kaldım.ama ikincisinde 75 le geçtim.üzülme arkadaşım genelde böyle oluyor

Üzülme dostum. Bendeniz 58 ve 59,50 la kalmıştım. İtiraz etmedim, çalıştım didindim ve sonunda 67,50 alarak 3. sınavda bu işten kurtuldum.

Bu aldığın notlar senin bu işi zaten başarabileceğini gösteriyor. 40 larda gezenlerin durumundan çok daha iyisin.

Tesmer staja başlama cd setini al, ve bol bol soru çöz. Yararını göreceksin.

Şimdiden başarılar dilerim.

Sevgi ve saygılarımla,

çok yazık olmuş bir soru daha çözseydin geçerdin. ancak şunu da unutma sınavı kazansanda ( ben kasım 2009 sınavını ilk girşte 93 dogruyla geçtim) çeşitli sorunlar seni bekliyor olacak!!