Adres değişikliği karar örneği.?

Merhaba;Ltd.Şti. imalathane ve merkez adresimiz aynı.Biz hem imalathaneyi kapatmak hemde merkez adresini değiştirmek istiyoruz.İtonun sayfasında böyle bir karar örneği bulamadım.Bana yardımcı olurmusnuz.İto kararlarda çok hassas ve geri dönmesnden korkuyorum. Arkadaşlar sizden acil yardım bekliyorum.

Forum?da konularınızı doğru kategorilere açınız.!
Lütfen Forum Kuralları' na uyunuz.!

Ynt: Adres değişikliği karar örneği.?

İto nun sayfasından;

Adres değişikliği

KARAR NO:
KARAR TARİHİ:
TOPLANTIYA KATILANLAR:

Şirket ortakları şirket merkezinde toplanarak aşağıdaki hususu karar altına almışlardır.

Şirket merkez adresinin ?????????????????? İlçe/İstanbul adresine nakil edilmiştir,tescil ve ilan edilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.

ortak ortak ortak

İmza imza imza

Buda şube kapanışı

EK İŞYERİ KAPANIŞI
___________________________________LİMİTED ŞİRKETİ
KARAR NO:
KARAR TARİHİ:
TOPLANTIYA KATILANLAR:
Şirket ortakları şirket merkezinde toplanarak aşağıdaki hususu karar altına almışlardır.
___________________________________ İLÇE İSTANBUL adresinde bulunan ek işyerinin kapatılmasına oy birlilği ile karar verilmiştir.
Ortak ismi
İmza Ortak ismi
İmza

Tek bir kararda alabilirsiniz.

Cevabınız için teşekkür ederim ama.imalathane ve merkez adresi aynı.Biz imalathaneyi tamamen kapatmak ve merkez adresimizide başka bir yere nakil etmek istiyoruz.Yani taşırken merkezi imalathane olarak değilde ofis olarak kullanacağız.Daha sonra tasfiye edicez

Aynı adreste hem imalathane ve hemde merkez olarak mı açılış yapıldı

Yani adresiniz merkez No:10 Kat:1 gibi
şube No:10/A veya /B şeklinde değil mi

evet aynı adreste.Hem imalathenemiz hemde merkez olarak tescil ettirdik.ilk zamanlarda ayrıydı.Sonra durumlar kötüleşince merkezide imalathaneye taşıdık.

O zaman karara şöyle yazabilirsiniz.

- ..../..../2010 tarihi itibariyle ..................... / İstanbul adresinde faaliyet gösteren imalathanemiz kapatılmıştır.

- ..../..../2010 tarihi itibariyle ..................... / İstanbul adresinde faaliyet gösteren merkez adresimiz .................. İstanbul olarak değişmiştir.

Teşekkür ederim.Bu şekilde yaparsam inşallah kararım dönmez.
İyi günler.

Sonuçtan haber verin merak ederim