Ana Bilgisayar ve Terminal Bilgisayar Tavsiye

Muhasebe ofisi için 3 tane bilgisayar alınacak. Bir adet ana bilgisayar 2 tane terminal bilgisayar olacak. Muhasebe programı, veri işlemenin yanında excel, internette dolaşma vesaire işleri için kullanılacak bilgisayar arayışındayım. Gözüme aşağıda linkini verdiğim bilgisayar takıldı, terminal için sorun olacağını düşünmüyorum ama ana bilgisayar için işimizi fazlasıyla görür mü? Kullandığım muhasebe programı en iyi performans için "Xeon" işlemci ve Gigabit ethernet portu istiyor. "Orta seviye için Intel I5-I7, AMD FX, AMD Athlon™ II, AMD Phenom II, AMD A" işlemcileri yazılmış. İşimizi görmez derseniz 15-20.000 TL civarı ana bilgisayar tavsiyeniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

Bilgisayar Linki

Bu forumda aradiginiz cevabi bulamayabilirsiniz bu konuda ama verdiginiz linkteki bilgisayar vasat, HP ve Dell'in iş serilerinden bakabilirsiniz. 12-16 cekirdek islemcili, en az 16 gb RAM, 1 TB NVME SSD'li bir bilgisayar bakın, 4-5 sene kullanirsiniz.

Bu forumda aradiginiz cevabi bulamayabilirsiniz bu konuda ama verdiginiz linkteki bilgisayar vasat, HP ve Dell'in iş serilerinden bakabilirsiniz. 12-16 cekirdek islemcili, en az 16 gb RAM, 1 TB NVME SSD'li bir bilgisayar bakın, 4-5 sene kullanirsiniz.
Sayın Hocam cevabınız için teşekkür ediyorum, en uygun fiyatlı tavsiye edebileceğiniz bilgisayar var mı, HP’nin sitesinde is bilgisayarlarına baktim içinde 4000 serisi ekran kartı vesaire var. Bana ekran kartının çok lazım olacağını düşünmüyorum, yanlış mıyım?