Angaryalara Hayır Eylemi 13.06.2012 Ankara SMMM Odası

hasanvolkan

Katkı Sunan Üye
Değerli arkadaşlar merhaba,

13 HAZİRAN 2012 tarihinde Türkiye Genelini kapsayacak "ANGARYALARA HAYIR" eyleminin Ankara SMMM Odası tarafından ANKARA'da yapılması planlanmaktadır.

?13 Haziran 2012 tarihinde Ankara SMMM Odası tarafından yapılacak "ANGARYALARA HAYIR!!!" protestosuna her daim angaryalardan şikayet eden meslek çalışanları olarak katılır mısınız acaba?

Ynt: Angaryalara Hayır Eylemi 13.06.2012 Ankara SMMM Odası

hasanvolkan ' Alıntı:
Değerli arkadaşlar merhaba,

13 HAZİRAN 2012 tarihinde Türkiye Genelini kapsayacak "ANGARYALARA HAYIR" eyleminin Ankara SMMM Odası tarafından ANKARA'da yapılması planlanmaktadır.

?13 Haziran 2012 tarihinde Ankara SMMM Odası tarafından yapılacak "ANGARYALARA HAYIR!!!" protestosuna her daim angaryalardan şikayet eden meslek çalışanları olarak katılır mısınız acaba?

ÇOK UZAK OLSAKTA GÖNLÜM O GÜN SİZİNLE OLACAK. EMEĞİNİZE SAĞLIK DİYORUM VE DESTEKLİYORUM

Güzel bir tepki ,angaryalar gerçekten büyük yük,yanlız bunun yanına emeklerimizn karşılığı olan bir asgari ücret tarfiesi tepkisini de dile getirirseniz daha da güzel olacak ,saygılarımla

Bu tip eylemler ile bu ülkede hiçbir yere varılmaz.
Sadece bir kaç cop,biber gazı ve yerlerde sürüklenen meslekdaşlarımızı içimiz yanarak,bol küfürle seyrederiz.
Birileri de bunu politik malzeme yaparak istediği yere çeker.
İktidar ise bu eylem için;
-Oturdukları yerde iş yapmadan para kazanalım diyorlar,iş verince de angarga diyorlar gibi sözler ile açıklarlar
Hadi canım sende diyebilirsiniz.
Bunlarda onlarcasını gördük.
Ben sahsen bir tanesine daha katlanamam.
Eğer bu eylemin hedefi TURMOB ise;
Bakın burada işler değişir tabii ki.