Ankara'da Ofis

Ynt: Ankara'da Ofis Açmak İsteyenler.

birazcık dişini sıkacaksın kendin açacaksın ofisini. Çünkü ileride çok sorunlar çıkar kaldıki sen hiç tanımadığın kişilerle ofis kullanmak istiyorsun. ONun için benden tavsiye warsın küçük olsun lüks olmasın ama kendinin olsun.

bende konyalı arkadaşımıza katılıyorum, pratik düşüncede her ne kadar, hem mesleki bilgi ve dayanışma açısından, hemde masraf bölüşümü açışından ortak büro iyi gibi görünsede, fazla kalıcı olacağını , helede hiç tanımadığınız kişilerle bu işi yürütebileceğinizi pek sanmıyorum. ayrıca böyle bir ortaklıktada kendinize özgüveni kazanabileceğinizide pek sanmıyorum, insanın kendine güvenin gelebilmesi için büroda güveneceği , bu işi o halleder diyebileceği kimsenin olmaması, en basit işlerden en karışık işlere kadar herşeyi kendisinin belli bir süreliğine bile olsa yapması gerekir.

selam.adım recep demribaş.ankarada kızılayda güven park karşısı tercüme burom var.buroyu ortak kullanmak ıstersen kullanabılırız.selamlar.05425971710

bende büro açmak istiyorum ama maliyetler benide çok düşündürüyor ortak büro açmak isterim ortak büro isteyen arkadaşım varsa maillerinizi beklerim