Ankarada yeterlilik maliyet muhasebesi kursu tavsiyeleri

doneri

Katkı Sunan Üye
arkadaşlar maliyet muhasebesinden 2. defa girişim bu defada kötü geçti. ankarada yeterlilik maliyet muhasebesine gidipte başarı olan varmı. tavsiye edeceğiniz bir kurs varmı saygılar.

Ynt: Ankarada yeterlilik maliyet muhasebesi kursu tavsiyeleri

Deha

Sayın Kemalist
tüm dersler için mi kursa gidiceksiniz? Vergi ve Maliyet için ankara deha daki hocalar kim biliyormusunuz?
bende aktif yada deha yı düşünüyorum ? karar veremedim. Vergi ,maliyet ,denetim sadece bu derslerden
gitmeyi düşünüyorum .

dehanın tüm dersler için toplam maliyeti yada sadece 3 ders için toplam maliyet nedir
kurs hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler

[email protected]

yeterlilik_26 ' Alıntı:
Sayın Kemalist
tüm dersler için mi kursa gidiceksiniz? Vergi ve Maliyet için ankara deha daki hocalar kim biliyormusunuz?
bende aktif yada deha yı düşünüyorum ? karar veremedim. Vergi ,maliyet ,denetim sadece bu derslerden
gitmeyi düşünüyorum .

dehanın tüm dersler için toplam maliyeti yada sadece 3 ders için toplam maliyet nedir
kurs hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler

[email protected]
Sayın Yeterlilik

Ben ilk defa temmuz da sınava gireceğim. Tüm derslerden kayıt yaptırdım. Hafta sonu öğleden sonra grupları çok uygun gibi görünüyor. Çünkü sınav yaza geliyor ve cumartesi ve pazar günleri saat 14:00 den 22:00'ye kadar devam ediyor. Fiyatı 2000 tl. taksit yapıyorlar.

Bir arkadaşım istanbuldaki dehaya giderek 7/7 yapmıştı... Tabi ankara yı bilmiyorum.. Ne çıkarsa şansımıza artık. Hayırlısı...

doneri ' Alıntı:
arkadaşlar maliyet muhasebesinden 2. defa girişim bu defada kötü geçti. ankarada yeterlilik maliyet muhasebesine gidipte başarı olan varmı. tavsiye edeceğiniz bir kurs varmı saygılar.

Merhaba Ben Temmuz dönemi için Dehaya gitmiştim hiç menun kalmadım 7 dersten 6 sını verdim sitelerinde yazanlara itibar etmeyin derim çünkü gerçek lik payı yok aralık için aktife kayıt yaptırdım ilk ders aralarındaki fark o kadar belirgindiki sonucun iyi olacağı belliydi vergi dahil aralık döneminde 6 derside verdim, gerek hocaları gerek kitapları sınav için fazlasıyla yeterli ayrıca aktifin ücreti dehanınkiyle neredeyse aynı hatta daha düşük bile kendilerine güvenlerinden geçme garantiside sunuyorlar mantıklı olan aktifi seçer derim ben, tabiki tercih sizin şimdiden başarılar sınavınızda.

Benim yazdığımı reklam olarak değerlendirdiyseniz çok haklısınız bu bir reklam gittiğim, çok memnun kaldığım bir kurum hakkında yaşadıklarımı yazdım.