Aralık Ayında İlk Defa Sınava Girecek Arkadaşlar Toplanalım?

konuyu açalı bir aydan fazla olmuş ama bir adım ileri gidemedim. araya spk sınavı girdi ona baktım.büyük ihtimalde onu geçtim.ama asıl sınav bu benım ıcın sonucta.ve yazılı olması dahada düşündürüyor benı , hem buroda rutin işleri yapıp hemde hazırlanmak nasıl olacak bilmiyorum zaman geçtikçe karamsarlıkta artıyor , dehanın seti var bende de ama cok uzun geliyor kitaplar forumda notlar var bazı dersler için ama onlarda ne derece yeterli onu da bilmiyorum. bu kararsızlıkta yalnızca zamanı eritiyor o kadar.

dehanın setlerınden sayısal derslerı çalışabılırsın.ama sözel derslere gelınce o kıtabların çok detay oldugunu dusunuyorum.yazarak çalısmayı sevıyorsan eger özetleyebılırsın.yoksa ısın bıraz zor olur .yok yere bır suru gereksız cumle okumus olursun ve buda vakıt kaybı demek..

Arkadaşlar benim merak ettiğim 2 konu var;
ilki eksik evrağınız varsa odalar ne zaman size eksiklerinizi tamamlayın diye geri dönüş yapıyorlar.
ikincisi staj notumuzu sınava girmeden önce görebiliyormuyuz not ekranı ne zaman güncelleniyor.

Arkadaşlar benim merak ettiğim 2 konu var;
ilki eksik evrağınız varsa odalar ne zaman size eksiklerinizi tamamlayın diye geri dönüş yapıyorlar.
ikincisi staj notumuzu sınava girmeden önce görebiliyormuyuz not ekranı ne zaman güncelleniyor.

staj notunu teos ekranından görebilirisin ancak sınava az bir zaman kala teos ta smmm sınav sonucu ve başvuru ekranı çıkıyor şu an sizde varmıdır bilmiyorum ordan sınav sonucu göster dediğin zaman görebilirsin ama şu an yoktur sanırım erken daha

staj notunu teos ekranından görebilirisin ancak sınava az bir zaman kala teos ta smmm sınav sonucu ve başvuru ekranı çıkıyor şu an sizde varmıdır bilmiyorum ordan sınav sonucu göster dediğin zaman görebilirsin ama şu an yoktur sanırım erken daha

evet o ekran şu an bende yok

arkadaş bırakta kasayım.işten ayrıldım zaten.sıkıntısı stresi yetiyordu.(33 ay staj dersen)7 yıldır çalışıyorum.3 ayda ders çalışıp sınavı alayım artık.insan bir düzen kuramıyor.dehanın seti+son 3yılın çıkmış soruları elimde.kasım ayını soru çözmeye ayırdım şimdilik.plan degişmez ise

arkadaşlar aralık 1 de hangi sınavlara gireceğiz aralık 2 de hangi sınavlara gireceğiz ? bide teos ta benım dosyam hala onaylanmadı olarak gözüküyor .sizde durum ne ?sözel dersleri calıstım gibi ama 1 hafta aradan gecince hicbirsey hatırlamıyorum. çalışmadıgım bir tek vergi kaldı. o da gözümü çok korkutuyor.bi türlü başlayamıyorum.dehanın kitabı cok uzun.

1 aralık ilk sınav denetim ikinci sınav meslek üçüncü sınav vergi son sınav hukuk 2 aralık ilk sınav muhasebe ( 3 saat ) sonra analiz son sınavda maliyet

arkadaşlar aralık 1 de hangi sınavlara gireceğiz aralık 2 de hangi sınavlara gireceğiz ? bide teos ta benım dosyam hala onaylanmadı olarak gözüküyor .sizde durum ne ?sözel dersleri calıstım gibi ama 1 hafta aradan gecince hicbirsey hatırlamıyorum. çalışmadıgım bir tek vergi kaldı. o da gözümü çok korkutuyor.bi türlü başlayamıyorum.dehanın kitabı cok uzun.

rkrlmaz arkadaşım vergiden Ozan hocanın kitabı iyi gibi istersen bi incele derim...kolay gelsin...umarım ALLAH herkesin emeğinin karşılığını verir...