Arkadaşlar Maliyet Muhasebesi Ve Mali Analiz Geçer miyiz ?

Maliyet Muhasebesi dersinden son hakkım tek dersim kalmıştı. 50 alırsam 67 civarı ortalama ile geçiyorum.. Tüm soruları yaptım, sadece sonuçlar yanlış. Sistem gereği puanlamada gidişat, konuya hakimiyet vb kriterler gözeterek yaptıklarına geçebileceğim umudum var. Yoksa durum oldukça kötü, itiraz, dava ek sınav hakkı, bekleme süresi uzunluğu karmaşaları içerisinde buhran yollarına devam gözüküyor.

Benim bu mesleğe olan katmadeğerimi görseler sanırım direkt geçirirler. Ancak Maliyet Muhasebesi dersinin yazılı olması, içinde bulunduğun şekil şartları, sınav ortamı, çalışma, yazı yazmayı sevmeme, süre, stres gibi faktörler sistem gereği pek gözetilmiyor. Adil bir biçimde, konuya hakimiyet vb. kriterler çerçevesinde sınav sonuçlarının değerlendirilmesini, ve hakeden herkesin emellerine ulaşmasını dilerim. 50 Alırsam tüm kaynaklar siz arkadaşlarımın.. :)

İnşallah hepimiz geceriz ve bu stres biter. 50 olsun bizim olsun :) gecen sinavda maliyet kagitlari okunurken cok puan kirmislarmi bilginiz varmi ?