Aylık İşgücü Çizelgesinin Verilmesi

Bu ay işkur sisteminde bazı sıkıntılar var sanırım,
verdiğiniz çizelgenin dökümünü dahi vermiyor.
"Sistemsel hata" uyarısı veriyor.

Daha önce işçi çalıştırırken aylık çizelgeleri veren firma bir süre işçi çalıştırmıyor ve çizelgeleri vermiyor.Örneğin 15 ay sonra tekrar işçi çalıştırmaya başlarsa çizelge nasıl verilecek?

Sn. Aykutan sorusuna benzer bir durumda şu şekilde defter naklinde sisteme ortak bilgileri ile eriştim fakat benden önceki meslekdaş anladığım kadarı ile 2008 yılında bir aya ait beyan etmiş şimdi ben Mayıs 2015 ayını veremiyorum. Aradaki ayları atlamıyor çözümünü bilen arkadaş varmıdır. ?

Sn. Aykutan sorusuna benzer bir durumda şu şekilde defter naklinde sisteme ortak bilgileri ile eriştim fakat benden önceki meslekdaş anladığım kadarı ile 2008 yılında bir aya ait beyan etmiş şimdi ben Mayıs 2015 ayını veremiyorum. Aradaki ayları atlamıyor çözümünü bilen arkadaş varmıdır. ?
İşyerinin bağlı olduğu işkurdaki temsilciniz ile görüşün. Daha öncede başıma gelmişti nasıl yaptı bilmiyorum ama benim olayımda eski yılları sıfırlayıp sadece içinde bulunduğum yılı girdirip devam ettirmişti. Bir şansınızı deneyin derim.
saygılar;
bil_gin

Sayın bil_gün işkur ile görüştüm. İŞKUR şefi 10 kişi altı ise veri girişi yapmanıza gerek olmadığını fakat ben bir kişide olsa veri girişlerini yaptığımı ilettim. Belirttiğim sorunla ilgilide bir aya giriş olduğu için ilgili ayın girişini iptal edip sıfırdan giriş yaparsınız dedi.

Mehaba arkadaşlar ben khkla kodroya gectim benimle ayni işi yapan diger bolgelerde calisan arkadaslar askeri ucretin yuzde. ellisini alirken biz istanbulda askeri ucretin yuzde 30 aliyoruz mahkemeye versem bana getirisi olurmu tşklr

Mehaba arkadaşlar ben khkla kodroya gectim benimle ayni işi yapan diger bolgelerde calisan arkadaslar askeri ucretin yuzde. ellisini alirken biz istanbulda askeri ucretin yuzde 30 aliyoruz mahkemeye versem bana getirisi olurmu tşklr
büyük ihtimal toplu sözleşmeye tabi olabilirsiniz. Bu yüzden sendika temsilciniz ile ücret dengesinin eşitlenmesi konusunugörüşmeniz gerekir. Onlarda haklı olduğunuzu düşünürlerse ve diğer işçiler içinde hakılı neden görürlerse işveren ile ek protokol ile ya da yeni yapılacak toplu sözleşmede düzenleme yaparlar. Aksi halde toplu sözleşme olsun olmasın sizin yapacağınız bir şey olmaz. Mahkemede de olmaz.