Bağ-Kur kaydını sildirme

iyi çalışmalr.. ben işyerimii 25,05,2008 de kapattım ve vergi dairesinde de kapanışı verdim yannız esnaf odası kaydımı kapatmadıgım için bagkurum kapanmamışş buna mütabikende bagkurda borç çıkmıştır. şimdii benim bagkuru ödememek istiyorum... saygılar.. yardımcı olursanız sevinirim

Ynt: Bağ-Kur kaydını sildirme

Bağkurla esnaf odasının ne ilgisi var. Mükellefiyetliğinizi vergi dairesinde sonlandırdı iseniz borç tahakkuk etmemeli. Kabul etmeyin ve sildirin

Esnaf odası. Kapanış olsa bile aidatını tahsil etmek ister ama bağkurla nasıl bu denli yakın bağlantısı bulunur

bende anlamadımm.. bagkurdan yetkiliyle görüştümm bana esnaf odasını git kapat dedilerr.. şimdii arada kaldımm benim anlamadıgımm ben zatenn işyerimii 2008 de kapattım neden bagkurum kapanmadıı.. ve bana her ay borç çıkmışşş. haksızlıkk ben bunu ödemek istemiyorumm.. kanunenn bi faydam varmı onu ögrenmek istedimm teşekkürler ilginiz içinn arkadaşlar

her şekilde esnaf odasına olan aidat borçlarınızdan ayrıca kapanış ücretinden sorumlusunuz ve ödemelesiniz. Bağkur ise işyerinizin kapanışının tescil tarihi itibariyle borçlarınızı silecektir silmelidir

sn. nısanlı tşekkürler.. esnaf odasına pazartesi ugruyup kapanış ve borcumu çdüyecemm inşallah bakur borcum silinirr 2008 tariii itibariyleee.. çeşmede oturuyorumm burdaaa bu kunuda yardımcı olan kimse yokk mevzattala ilgiliii.. ilginiz için çeşekkürlerrr