Bağımsız Denetiçi İş İlanları

Ynt: Bağımsız Denetiçi İş İlanları

Ülkemizde bağımsız denetim kapsamında olabilecek ve ücret ödeyebilecek şirket sayısının 5 ila 10 bin arasında olduğunu tahmin ediyorum. Fiilen iş bulabilecek Bağımsız denetçi sayısı ise 2500 - 3000 civarında ancak olabilir. Daha fazla denetçi bu denetim işinden karnını zor doyurur. Bu nedenle bağımsız denetim olayını çokta abartmamak ve umut bağlamamak gerekir. Aksi takdirde hayal kırıklığına neden olur.

Revizyon geçiş ve danışmanlık, muhasebe konularında dün ilk sözleşmemizi imzaladık . bugün 2 şirket ile de sözleşme yapacağız inşallah.

Sözün özeti sadece denetim alanına fokuslanmayın. diğer alanda pazar daha açık..................

Sevgilerimle;

deeper_blue ' Alıntı:
Revizyon geçiş ve danışmanlık, muhasebe konularında dün ilk sözleşmemizi imzaladık . bugün 2 şirket ile de sözleşme yapacağız inşallah.

Sözün özeti sadece denetim alanına fokuslanmayın. diğer alanda pazar daha açık..................

Sevgilerimle;

Tebrik ediyorum .
Tabii ki bu arada konunun ciddiyetini ve niteliğini kavrayıp,intibak suresini planlamalarına alan şirket yönetimini de alkışlıyorum.
Sevgilerimiz sizinledir

Aslında doğru söylüyorsunuz. farklı alanlarda da ciddi potansiyel var.
İnşallah bizde bir yerden başlarız.

2 fırma ıle de prensıpte anlasıldı sozlesmeler hazırlanacak. Sımdı ıse 100 uyelı dernek ıle muzakerele ıcın toplantı semıner set edılıyor