fonradar

Bağımsız Denetim Sınav İtiraz Sonuçları

bende 69,33 ortalamada kaldım ve itiraz ettim. dilekçelere zorunlu olarak 30 gün içinde cevap vermeleri gerekiyor. itiraz eden arkadaşlarla burda sonuçları paylaşalım. spk bağımsız denetim lisanslama sınavı itiraz sonuçları.
SERMAYE PİYASALARI KURUMU BAĞIMSIZ DENETİM LİSANSLAMA SINAVI İTİRAZ SONUÇLARI

sonuç itirazı kabul edilen arkadaşlar buradan paylaşın
bana daha bir sonuç gelmedi. sonuç veya yazı gelince taratır burada paylaşırım

Bağımsız denetim sınavı belgesi

Son düzenleme:
ben sorulara değilde direk puanıma itiraz ettim. ( 69,33 )
birde anlam veremediğim bir durum var sınava girerken 1000'lerce kişi idik. sanırım herkes sınavı geçmiş de kimse itiraz etmemiş gibi iki-üç kişi ilgili konu altında konuşuyoruz. google da arattım bizden başka konu açanda yok başka forumlarda.
dilekçesine cevap alan arkadaşlar burada paylaşsın

Sayın mali_denetim,
Ben de puanıma ( 69,33) itiraz edeceğim.Dilekçenizin bir örneğini bu sayfaya kopyalarsanız, benzer dilekçe yazacağım.Teşekkürler...

syn muratyiğit06
8 şubat 2013 spl ye itirazın son günüydü. SPL de bir cevap gelmesini bekliyorum. o dilekçe örneği SPL nin kendi sayfasında var. onu doldurdum ve yolladım. ama anladığım kadarıyla siz şuan direk mahkemeye başvurmayı düşünüyorsunuz. mahkeme için bir dilekçe örneği mevcut değil bende. SPL nin dilekçe sonucuma bir cevap verirse buradan paylaşacağım

Son düzenleme:
itiraz sonuçları için SPL çağrı merkezini aradım. hiç kimsenin puanında değişiklik yapılmadığını ve yapılmayacağı ile ilgili yazı geldiğini. bu yazıyı dilekçe ile itiraz edenlere de yollayacaklarını söylediler. ilgili yazı eline ulaşan arkadaş varsa taratıp bizle paylaşsın. teşekkürler

benim itiraz yazım ellerine geç ulaştığı için işleme alamadıklarına dair cevap geldi.
benimde sonuç 69.33

Bağımsız denetim dersi idari yargı süresi 30 martta doluyor.dava edilmeli bazen 3-4 ayda sonuç çıkabiliyor.ve büyük ihtimal 2 veya 3 soruyu mahkeme iptal eder.sorular çok açık şekilde hatalı.tüm arkadaşlar dava açmalı