fonradar

Bağımsız denetimden dolayı artık başımızdaki meslek mensublarından tiksiniyorum

ymm tanınan muafiyetten dolayı tüm meslek mensupları ve odaları haklı olarak sesimizi çıkartmıştık meğerse ki boşunaymış. gece türmobdan mesaj geliyor ve diyor ki 10 yıllık smmm de sınavsız girsin. ya 10 yıl öncesi smmm ler ne olacak.. bizler haketmiyormuyuz. hani birdik... hani beraberdik... başka mesleklere bakın örneğin doktorlar veya mühendislisler kolay kolay hiç birbirlerini kötülüyorlar mı ve yahutta köstek oluyorlar mı? Kanatimce ymm de dahil herkes sınava tabi tutulmalı bu benim görüşüm ve üzgünüm. yeni genç nesillerin önünü açacaklarına dahada köstek oluyorlar saygılar

Ynt: Bağımsız denetimden dolayı artık başımızdaki meslek mensublarından tiksiniy

zerre kadar hakkım geçtiyse helal etmiyorum türmob yönetimine oda yönetimine ve kanun teklifi verenlere hani nerde hak hukuk hani nerde anayasının eşitlik maddesi

biz neyiz kardeşim yeni aldık diye ruhsatımızı suçumuz ne yoldan geçiyordukta abi kampanyadan ruhsat var al seninde bi smmm ruhsatın olsunmu dediler bize

yazıklar olsun

Ynt: Bağımsız denetimden dolayı artık başımızdaki meslek mensublarından tiksiniy

smmm sınavlarını verene kadar canımız çıktı.mesleğinin 40.yılına gelmiş emekli olmayı düşünmeyen sm den smmm ye nasıl geçtiklerini anlamadığım meslek mensuplarına sınavsız denetim yetkisi..bize ise dur yolcu !!!! önce şu sınavları ver bakalım ( sınav hakkı verecekleride belli değil ).eşitsizliğe ve haksızlığa karşı bu yapılanları ve yapanları kınıyorum..ismmmo nun üyelerinin yüzde 80'ni zaten 35-40 yıllık meslek mensubu,artık seslerinide çıkarmazlar.hayırlı olsun vatana millete !!

istisnaları muhakkak vardır ancak son yıllarda smmm olanların eski smmmlere göre daha donanımlı olduğu kesindir.
yahya başkan bir dahaki toplantı da neler söyleyecek acaba sakın birileri gibi ağlamasın.