bağkur prim borçları

üstadlarıma iyi çalışmalar
bana gelen bağkur sorunda öncelikle bir kişiye ait iki ayrı bağkur numarası var ve meslek dalı farklı ikisindede bağkur prim borcu hiç ödenmemiş yeni yasadan yarararlanmak istiyor kişi biri tüzel kişilik olarak diş hekimliğinden başlangıç 1991den prim borcu 26.595,58 ytl diğeri ise ticari tasiden 1995 den başlıyor prim borcu ise 24.285,42 ytl bağkur ana sayfadan yeni yasaya göre taksitlendirmeyi hesaplama örneği varmı bide bu bağkurda gözüken prim borcu faizi ile birlikdemi yoksa sadece ana paramı anlayamadığım bir kişi nasıl aynı anda birden fazla kez bağkur nosu yada borcu oluyor
bu borcu taksitlendirmek için neler yapmam gerekdiği konusunda bana yardımcıu olursanız sevinirim.
cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

!!!

1995 yılında Ticari taksi işletmesinde dolayı mükerrer tescil işlemi yapılmıştır. , ilk tescil 1991 olduğuna göre bu dosya üzerinde taksitlendirme işlemi yaparak diğer kaydın iptali için dilekçe vermeniz yerinde olur. Sözünü etmiş olduğunuz prim borcu bugüne kadar işlemiş faizi ile birlikte toplam prim borcudur.

slm

öncelikle bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim sizden ricam dilekçe örneği varsa onuda sayfada yayınlayabilirmisiniz iki kaydı birleşytirmek için
teşekkür ederim