Bağkur Taksitlendirmede Süre Geçirdim. çok önemli lütfen bakın.

36 aylık taksitlendirmede üç defadan fazla geciktirme yaptığım için, taksitlendirme iptal edilmişti.
taksitlendirmeyi iptal ettirmek istemediğim için bir dilekçe verdim, daha sonra borcumu söylediler, 10 milyar çıktı.
şimdi baktığımda 2009 senesinin 1. ayında yatırmışım para, 2. ayında yatırmamışım 3. ayında yatırmamışım, 4.ayında yatırmamışım 5. ay yatırmışım ve 1 tane borcum kalmış, taksitlendirme süresi 30.05.2009 da bitmiş.
2. 3. 4. aylarda 3. borc geçmişten gelen 1 borçla beraber 4 adet geciktirme olduğundan iptal oldu, fakat gecikme zammı 10milyar gibi bir rakam, sizce çok değil mi? yoksa normali mi böyle? hakkımı aramaya gerek var mı? bunun bir çözümü, yolu var mı? lütfen bana yardım edin, çok rica ediyorum çok kötü durumdayım her gün yaklaşık 60 milyon faiz biniyor paranın üzerine, saygılar.

Ynt: Bağkur Taksitlendirmede Süre Geçirdim. çok önemli lütfen bakın.

lütfen cevap verin.

Ynt: Bağkur Taksitlendirmede Süre Geçirdim. çok önemli lütfen bakın.

Siz bir anlaşma imzalayıp borcunuzun bir kısmında kurtulup taksit taksit öderken anlaşmayı bozuyorsunuz. Doğal olarakta eski silinecek faiz yükü yeniden size yükleniyor. Buna benzer yeni bir düzenleme gelene kadar normal faizlendirme devam edecektir.