Basit Üsülde Banka Havaleleri

Merhaba Değerli AloMaliye Sakinleri

1 Aydır uykum Bana Zehir Oldu Lütfen Bu Konuda Bana Yardımcı Olabilirmisiniz.
Ben 2010 yıl açılışlı Basit üsülde Vergi mükkelefiyim.

Yıllık Şekilde
2013 Yılı 100 bin Tl Para Gelişi Ve Paypal Hesabına Çıkışı Olmuş. Banka Hesabımdan Çıkmış Para
2014 Yılı 100 bin Tl Para Gelişi Ve Paypal Hesabına Çıkışı Olmuş.
2015 Yılı 100 bin Tl Para Gelişi Ve Paypal Hesabına Çıkışı Olmuş.

Aylık Olarak Hesaplandığında 20bin Küsür Hesabıma Girmiş Çıkmış Şekilde

Ben Basit üsülde Vergi Mükellefiyim Bu Para Benim hesabıma Emanet Olarak Geldi. Bunu yine emanet Şekilde Yeni Sahibine Teslim Ettim. Yakınımızın Banka Hesabı Bloke Olduğu için Kendisi Yurtdışında Şuanda Artık Ulaşmam Mümkün değil

Bankadan kendime Bir Para Çekmedim. Atm den Vs Bu paradan Bir Kazanç Sağlamadım. Ticaret Yapmadım
Hiçbir Fatura Kesimi Vs Yok.. Bir Belge yok para bana geldiği gibi karşıya aktardım benim olmadığı için

Maliye İlerde Bu konuda Bana Sıkıntı Çıkarırmı. Ben Bu Paranın Vergisini Ödemeyecek Kadar Güç Durumdayım..
Banka Hesabımda Paranın gelir Gider dekontları Duruyor sanırım Burdan Bir Sonuç alabilirmiyim.

Vergi Dairesi Beni ne Şekilde Vergilendirebilir. Bir ticari Kazanç yok Bunu Hak iddia edebilirmi üzerime

Gerçekten Sizlerin Yardımlarını Bekliyorum uyuyamıyorum.. Bir Çocuğum Var geçmişte Ona Borç Bırakmak istmiyorum Hastayım Ben :(

VD incelemeye sevk edilirseniz bu paraların ne için giriş-çıkış olduğu sorulur. Sizde onları ikna edebilirseniz sorun yaşamazsınız, ikna olmazlar ise kayıt dışı iş yaptığınız varsayımı ile yüksek cezalarla karşılaşabilirsiniz.

Cevabınız için teşekkürler
Ben delil gostermek zorundayım fatura vs bişey yok sonuçta
Birde geçmişe dönük 3 yıl için hesaplanirmi yoksa sadece takılan işlem üzerinden mi :(