fonradar

Bir eleştiri/Yazıklar olsun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Bir eleştiri/Yazıklar olsun!

Bu kadar konuyu uçlara götürmenin faydası yok. kırıcı ve yıkıcı olmaya devam ediliyor. Hepimiz meslek mensubuyuz ve konu hakkında düşüncelerimizi paylaştık.

Fazlası ve ötesi bizlere yakışmaz lütfen karşılıklı ithamlarda bulunmayalım.

Saygı ve sevgilerimle;

Bugün KGK'nın sitesi olan TMSK'nın sitesine girip UFRS ile UMS ile ilgili kitapları alıp çalışırken, SPK'nın sınavına girip ter akıtırken sınav soruları indirip çalışırken ve hatta soru bankaları alırken hiçkimsenin haberi yoktu denetimden.

bill 57 haddini bileceksin.öyle sokak ağzıyla konuşmak haddin değildir.ilkesizlik diz boyu kalkmıssınız adamlıktan dem vuruyorsunuz.biz elinde ne spk belgesi olupta istatistiğin i sinden anlamayan zat-ı muhteremler gördük.konuşturmayın beni burda.Bakın seviyeyi düşürecek kadar seviyesiz olsaydım sizin gücünüzden on kat fazla etki edecek gücümde var.sizin muafiyetiniz için gözümü kırpmadan kullanırım.Ama herkes had bilecek.meslekdaşlığın ne olduğunu bilecek.

sizi eleştirrken saldırı olacak ama maşallah siz burda herhsi yerden yere vuracaksınız.sizi gelecek nesillere anlatacaz.hiç merak etmeyin.yazdıklarını ibret-i alem için katydedip herkese mail atacaz.Yeni gelen genç nesil sizin bu yangından mal kaçırır haliniz okuyacak..

bende 15 yıllık muafiyet alanlardanım meslekte 20 yılım.ama ben gençlerin geleceğini,mesleğin geleceğini savunuyorum.Herkese sınav.o saydığınız dersleri ifataharla burda sıralarken sınavdan ne diye korkuyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...