fonradar

Biz Mali Müşavirlere Yeşil Pasaport Verilmesi Hk.

Merhabalar ,
Torba Kanun Tasarısına “Mali Müşavirlere “Hususi Damgalı Pasaport” (Yeşil pasaport) verilmesi için madde eklenmesi girişimleri 2014 Yılında yapılmış olup başarısızlıkla sonuçlanmıştır, Siz değerli Yöneticilerimizin bu konuda tekrardan aktif bir kampanya yürütmenizi Rica eder Saygılarımı sunarım. Bizlerinde yapabileceği ne var ise yardımcı olacağımızı bildirmekten de mutluluk duyarım.

Yasin İKBAL
SMMM
Oda Sicil NO : .....

'[email protected]' ve '[email protected]' adreslerine mail attım Lütfen Sizlerde atınız
Teşekkürler Değerli Dostlarım

Her şeyden önce bizim kendimizi gördüğümüz yerden çok toplumun işverenlerin ve bürakratlar la odaların bize bakış açısı önemlidir.Maalesef smmm lerin abartılacak kadar toplum nezdinde bir yeri ve saygınlığı yoktur işverenler pazarlamacılarını ve ustabaşılarını mühendislerini üretimi ve satışı her şeyin üzerinde görmektedirler ve smmm lere hakettiği değeri vermemektedirler özellikle odalar bu durumda asla ama asla adım atmamakta tamamen göstermelik seminerler düzenleyip politika ağzıyla konuşmakta her biri statükonun bekçisi konumunda siyasi ideolojilerle hareket etmektedirler asla artı değer üretme eşitlik adalet gibi bir hedefleri de yoktur.Odalar smmm lerin çarpan etkisiyle bütçeye eklenecek tutar olarak görmekten başka meslekdaşlar için hiç bir konu da asla somut adım atmamak da atar gibi görünüp göz boyamaktadır.Güçlü daima güçsüzü ezecektir sistem düzen çark bu şekildedir.Bu arada biraz da öz eleştiri yaparsak smmm ler yabancı dil bilmezler yurtdışına değil büro dışına da pek çıkmazlar kendilerini yeteri kadar ifade etmekten de acizdirler.Bize laf üreten değil katma değer üreten yöneticiler liderler idareciler lazım körü körüne bir siyasi ideolojinin esiri olmuş odalar ve ona göre oy veren meslekdaşlar değil.

bu hamur çok su götürür dostum siz sadece olayları çok geniş açıdan derinlemesine tefekkür edin yeter