Bölge Çalışma Nosu Verilmesi

mes_ar

Tanınmış Üye
Merhaba arkadaşlar,
Bir mükellefimiz bölge çalışmaya başvurdu. Dilekçeye kayıt nosu verip göndermişler. Yani bölge çalışma numarası belli değil henüz. Onu nasıl bildiriyorlar, alan arkadaş varsa söyleyebilir mi?

Ynt: Bölge Çalışma Nosu Verilmesi

Merhaba,
Bölge çalışmayı arayıp telefonla öğrenebilirsiniz.

Müd. kalan nüshada "Elden teslim aldım." vs ile "ad soyad" yazdırıp imzalatmamışlarsa tebligat kanununa göre resmi posta ile bildirmeleri gerekmekte. Uyarlarmı derseniz bilemem.

Arayıp sormuşlar hiçbirşey göndermeyeceğiz o elinizdeki kayıt numarası müdürlük numarası demişler. Sonunda il kodu olması gerekmiyor mu? Bu 7 haneli bir numara? Gerçekten bu mu kaydedilecek yoksa artık bölge çalışma numaralı bu şekilde mi veriliyor?

mes_ar ' Alıntı:
Arayıp sormuşlar hiçbirşey göndermeyeceğiz o elinizdeki kayıt numarası müdürlük numarası demişler. Sonunda il kodu olması gerekmiyor mu? Bu 7 haneli bir numara? Gerçekten bu mu kaydedilecek yoksa artık bölge çalışma numaralı bu şekilde mi veriliyor?

Elinizdeki numara bölge çalışma numaranız Şimdiye kadar hep bu şekilde verildi herhangi bir yanlış yok.

Ayrıyeten istanbul bölge müdürlüğü hiç bir şekilde telefonla bölge çalışma numarasını söylemiyor illa birisinin oraya gitmesi lazımmış. Saçmalıyorlar resmen Ne farkeder telefonla söylemek veya oraya gitmek. Hrhangi birisi oraya gidip sorunca söylüyorlar o zaman telefonlada söyle ama yok illa biri gelecek diyor memur.

Kolay gelsin

aknsbs ' Alıntı:
... illa birisinin oraya gitmesi lazımmış. Saçmalıyorlar resmen Ne farkeder telefonla söylemek veya oraya gitmek. Hrhangi birisi oraya gidip sorunca söylüyorlar o zaman telefonlada söyle ama yok illa biri gelecek diyor memur.
...

Padişahım çok yaşaaaaaaa ;D

İst. Bölgede Bilgi işlem servisiyle görüşmeyi deneyin.
bu servisten telefonla ben sicil numaramı öğrenebiliyorum.