Bu Ne Demek Oluyor? (TESMER CD)

stajyeradayi

Katkı Sunan Üye
Değerli stajyer arkadaşlarım az önce cep telefonuma mesaj geldi. 6,7,8 ve 9. cdlerim dün kargoya verilmiş. Bu arada 2010 Ocak dönemi stajyeriyim. Şimdi bu ne demek oluyor. Bu cd'lerin böyle gelmesi normal mi? 2010 Ocak dönemi stajyer arkadaşlar ile daha önceki dönemlerde stajına başlayan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim... Neler oluyor?

Ynt: Bu Ne Demek Oluyor? (TESMER CD)

gayet normal , durmak yok , devam :D

stajyeradayi ' Alıntı:
Değerli stajyer arkadaşlarım az önce cep telefonuma mesaj geldi. 6,7,8 ve 9. cdlerim dün kargoya verilmiş. Bu arada 2010 Ocak dönemi stajyeriyim. Şimdi bu ne demek oluyor. Bu cd'lerin böyle gelmesi normal mi? 2010 Ocak dönemi stajyer arkadaşlar ile daha önceki dönemlerde stajına başlayan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim... Neler oluyor?

sorun yok birde böyle deniyelim diye düşünüyorlar işte banada 7 8 9 cd ler gönderildi diye mesaj geldi bence daha iyiy olmul ne zaman gönderecekler diye bekleyeceğimize bir kerede bitsin :)

kubil ' Alıntı:
stajyeradayi ' Alıntı:

sorun yok birde böyle deniyelim diye düşünüyorlar işte banada 7 8 9 cd ler gönderildi diye mesaj geldi bence daha iyiy olmul ne zaman gönderecekler diye bekleyeceğimize bir kerede bitsin :)
Bana başka cd gelmeyecektir heralde :)

Arkadaşlar bana yardımcı olun lütfen...

7.8.ve 9.cd ler elime ulaştı fakat cd lerimi takip edemiyorum.daha önce kablolu internet ile takip ediyordum bir süre önce turkcell vınn ile nete girmeye başladım fakat cd ler takip etmekte sıkıntı yaşıyorum.internet varken yokmuş gibi görüyor ve güncelleme yapamıyorum,sınavlara giremiyorum.kurum ile görüştüm vınn ile bağlantılarda bu sıkıntı yaşanıyormuş ve sabit ıp almam gerekiyormuş.turkcell ile görüştüm ve sabit ıp numarası aldım fakat sorun düzelmedi.4.cd de kaldım.tekrar kablolu nete geçemiyorum çünkü hattı iptal ettim.böyle bir sorun yaşayan oldumu?? kurum bu konuda hiç bir şekilde yardım edemiyor nasıl çözmem gerekiyor yardımcı olurmusunuz acill lütfen..

Ben 2011 Ocak Stajeriyim. Bugüne kadar 1. ve 2. cd ler zamanında geldi. Sonra 3. Cd yaklaşık bir aylık rötar yaşadık. Ama Tesmer telafi etti maşallah. Geçtiğimiz hafta başında 3-4-5-6-7-8-9. cd leri bir arada gönderdi.Gerçekten Uzaktan kontrol edilebilir, sistematik bir stajer geliştirme programı!