Büro Açmayı Düşünüyorum, Tavsiyelerinizi Bekliyorum!

Üstadlar bu yıl büro açmayı düşünüyorum. Yalnız elimde müşteri çok az. Evim de kira bir takım borçlarım da var.
Sabit maaşla çalışarak bunları aşamıyorum artık. İyi kötü bir büro açanlar az da olsa bir ilerleme gösterirken sabit maaşla olduğum yerde saydım.
sizlerden ricam tecrübelerinizi paylaşmanız. İlk yıllarda ek işler de yapmak istiyorum en azından masraflarımı kurtarmam lazım. Ek iş neler yapılabilir.
Bu yollardan geçen üstadların bilgisine ihtiyacım var.

Selamlar. Ben de büro açma arifesindeyim. Hatta açıyorum, açtım sayılır. Ancak sizden farkım evim ve bürom kira değil, çoluk çocuk yok ve bir yerde de bağımlı olarak çalışmıyorum. Ben kendi adıma açma konusunda çok istekliyim. Bu durumda size söyleyeceğim tek şey durmayın büronuzu açın derim. Bu benim görüşüm. Açmayan diyenlerde olacaktır tabi ancak abuk sabuk firmalarda çalışmanın hiç bir faydası da yok bu durumda hiç bir faydasını göremiyorsanız açın büroyu, az olsun sizin olsun.)

Selamlar. Ben de büro açma arifesindeyim. Hatta açıyorum, açtım sayılır. Ancak sizden farkım evim ve bürom kira değil, çoluk çocuk yok ve bir yerde de bağımlı olarak çalışmıyorum. Ben kendi adıma açma konusunda çok istekliyim. Bu durumda size söyleyeceğim tek şey durmayın büronuzu açın derim. Bu benim görüşüm. Açmayan diyenlerde olacaktır tabi ancak abuk sabuk firmalarda çalışmanın hiç bir faydası da yok bu durumda hiç bir faydasını göremiyorsanız açın büroyu, az olsun sizin olsun.)

Hayırlı Olsun Üstad.

Fikirlerim değişti. Aman ha! sakın bu belirsizlik ortamında bir maceraya atılma! Yoksa hayatın mahvolur. Bulunduğun işine sahip çık. Ben de vazgeçtim büro işlerinden. 3 k 4k iş bakıyorum 4-5 ay maksimum bulabilirim gibi ama iyi olur ama kötü. Ancak ofis açmak tam bir belirsizlik!!!

Son düzenleme:
Öncelikle bir firma bulun üstadım.Aylık sürekli sabit gelir olacak bir firma.Firmayı kendinize bağladıktan sonra ofisinizi öyle açın.Sırtınızı aylık 3-5 bin TL muhasebe ücreti verecek firmalara dayamadan kesinlikle ofis açmayın.

üstadlar merhaba muhasebe bürosu açmak istiyorum yakın zamanda açanlar varsa sırayla işlemleri yazabilirler mi?