Çağrı

fbasdemir

Katkı Sunan Üye
Merhaba,
Forumumuza renk katan,sorulan sorulara verdiği cevaplarla tatmin edici,katılımcı dostumuz Sn Rumuz:Melek81 arkadaşımızı bir süredir aramızda görememekteyiz.Forumda göstermiş olduğu performansı ve sorulara yaklaşımı ile forum profiline not ettiği Muhasebe Elamanı sıfatının çok üstünde bir etki bırakmıştı üzerimizde.Kendisinin hangi neden veya nedenlerle aramızdan ayrıldığını merak ediyoruz.Bu vesileyle kendisini tekrar aramızda görmek istediğimizi belirtiyor herkese saygılarımı sunuyorum.

Merhaba,

Sayın Melek81; nedeni ne olursa olsun, hiçbirşey sizi ve bizi buradaki güzellikten faydalanmaya alı koymamalı diyor bu çağrıya ben de katılıyorum.

İyi akşamlar,

Re: ÇAĞRI

fbasdemir' Alıntı:
Merhaba,
..........Muhasebe Elamanı sıfatının çok üstünde bir etki bırakmıştı üzerimizde.......
forumda biraz araştırma yaptım kendisi sanırım smmm stajyeri ki stajyer için bile bence üst düzeyde ben de stajyerim ama ya ben geç kaldım ya melek81 erken başladı, böyle güzel örnekleri arkadaşları kaybetmek istemeyiz. Diyerek çağrıya ben de katılıyorum

Sayın fbasdemir

Gerçekten sizi tebrik ediyorum. Ben de sürekli forumdayken sayın melek81 i arıyor gözlerim,ancak malesef kendisi yok.

Bende kendisini tekrar aramızda görmekten mutluluk duyacağımı belirtirim.

Saygılarımla

mevlana demiş ki ;ben düşünce diye ona derimki yeni bir yol açsın. ağzı olanın konuştuğu ,klavyesi olanın döktürdüğü bu sanal alemde türü ne olursa olsun katkı yapan her arkadaşımızı aramızda görmek bizlere mutluluk verir.

melek geri dööööööön.

yahu arkadaş belki tatile çıkmıştır. belki de baktı hergün değişen bu mevzuatla uğraşılmaz. hadi bana eyvallah dedi :)

bu arada vefakarlık örneği gösteren fbasdemire teşekkür etmek boynumuzun borcu. hocam seni korumaya almalı. senin türünde bu 6.000.000.000 lık dünyada çok az kaldı....

saygıyla...

sayuınbaşdemir,
melek81 enson mesajını 1 temmuzda yazmış. izinde olabilir. belki de merak edilecek birşey yoktur.

Merhaba
Sayın İbrahimb
Ümidimiz o ki inşallah arkadaşımız tatile çıkmıştır.Başka bir neden olmamasını diliyorum(z).Ancak birbaşka forumdaşımız(izni olmadan ismini yazmak isyemiyorum)Bir akşam kendisini çok kısa bir süre için online olarak görmüş ve mesaj yazmak üzereyken çıkış yaptığını farketmiş.

Sn Fatih Başdemir,

Az önce bende kendisini online gördüm. İnsanlara karışamayız. Kendi tercihidir. Olsaydı iyi olurdu ama.

Saygılar,

SMMM
Dilek KARACA

herkese merhaba,

Sizlere çok çok teşekkür ederim sevgili forum arkadaşlarım. İnanın biraz önce okuduğum bu mesajlar gözlerimi yaşarttı ve çok duygulandım. Burda sizlerle beraber hem yardımlaşmak, bildiğim konularda elimden geldiğinince (karınca kararınca) nacizane yardımcı olmak ve en önemlisi burdaki üstadların (yine bazıları kızacak ama napalım o insanlara başka nasıl bir sıfat verebilirizki) bilgilerinden yararlanmak, öğrenmek ve kendimi geliştirmekti bütün amacım. Baktım insanlara saldırılıyor bende sadece öğrenmek adına forumda okumayı tercih ettim (yani yine burdaydım). Ve şunu farkettim; okumak ve öğrenmek gibisi yok. Yinede bu ailenin içinde olmak ve sizlerin yazdıklarınız...

HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM FORUM AİLEM

MELEK