fonradar

Çalışma Bakanlığı Şikayetinin İşleyişi Hakkında

işe başladım 11.05.2011 işten çıkarıldım 28.12.2013 de, tazminatımı vermediler sebep geç kaldığım için yurt dışına gitmiştim izin alıp fakat oyuna getirip bir yığın imza attırdılar bu imzanın biri benim hiçbirşeyi kabul etmediğimin imzasıymış hakkımın iadesini istiyorum ama gittiğim kapılar yüzüme kapandı hesabıma yatıracaklarını söylediler fakat vermediler ve bu şirketin adı karesi teksttil Bursa. kasım 21,de,,2012 de izin aldım aralıkta 9 da düğün yapıp işe gittim.
Kasım 21 de '' kaç günlük'' izin alıp gittiniz? Giderken izin dönüş tarihiniz neydi? İzinden hangi tarihte işinize döndünüz?

Sn.İsmail bey merhaba,geçmiş olsun
İletiniz tam anlaşılır değil

-21.12.2012-09.12.2012 tarihler arası dönem,izinli olduğunuz dönem olup,10.12.2012 işbaşı yapmışssanız sorun olmaz,olmamalı.
-"sebeb geç kaldığım için..."ise ki bunun adı "devamsızlık"şyerinden çıkış-fesih tarihi 28.12.2012 !..
Oysa iletinizden de kısmen anlayabildiğim,izin süresine riayet etmeme(edememe)durumunuz var gibi.

Telefon numarasi neden? Memleketteki wc lerin duvarinda ara beni tatlim mesajinin altinda yer almasi icin mi?