Cevap Kağıdına İsim Yazmamanın Sonucu Ne Olur ?

Serhan Bey ;
Her sınavda başka kişiler geliyormuş. Bu sefer o kumral bayan yoktu anlayacağınız :) ama görevliye sordum. Öyle bir şey olamaz, çünkü kontrol edilip yapıştırılıyor diyor.
Bir de zaten sınavda sınıftakiler belli , herkes imza atıyor. Bence olsa dahi oradan çıkar.

Serhan Bey ;
Her sınavda başka kişiler geliyormuş. Bu sefer o kumral bayan yoktu anlayacağınız :) ama görevliye sordum. Öyle bir şey olamaz, çünkü kontrol edilip yapıştırılıyor diyor.
Bir de zaten sınavda sınıftakiler belli , herkes imza atıyor. Bence olsa dahi oradan çıkar.
Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için artık 2 ay bekleyeceğiz
Umarım sizin sınavlarınız iyi geçmiştir Herşey için saolun

Tek dersim denetim di ve bu sınavda yani 2014-2 sınavda 80-100 bekliyorum ancak sanki cevap kağıdına isim yazmadım gibi aklıma geliyor
- İsim yazmamış olsam hoca yapıştırırken farketmezmiydi?
- Diyelim isim yazmamışım ve öyle kağıt yapışmış o zaman sonuç ne olur (Ancak yoklama kağıdına imza atılmış) İtiraz etme hakkım varmıdır?
Panik atak oldum sonunda

benım de tek ders denetimdi çok iyi geçti ve senın düşündüğün gibi aynısını ben de düşündüm...güldüm...gerçekten panık atak belirtileri bizimkisi..sanırım sınav sonucundan emin olup acaba başka ne problem olabilir diye düşünmekten kaynaklanıyor.

benım de tek ders denetimdi çok iyi geçti ve senın düşündüğün gibi aynısını ben de düşündüm...güldüm...gerçekten panık atak belirtileri bizimkisi..sanırım sınav sonucundan emin olup acaba başka ne problem olabilir diye düşünmekten kaynaklanıyor.

arkadaşlar geçen sınav benimde denetim dersim vardı (ilk sınavda malum sorular yüzünden verememiştim) bende sınavdan çıktığımda sizin yaşadıgınız şeyleri yaşadım habire kurdum kafamda ya oyle ise ya böle ise 90 ile geçtim kafanızda kurmayın ismini yazmamak gibi bişey olmaz çünkü kontrol ediyorlar öle yapıştırıyor memur iyi geçtiyse keyfini çıkar zaten zor bir süreç daha fazla zorlaştırma kendine

Tesmeri aradım telefondaki hallederiz sorun yok biz buluruz dedi
Peki dedim "İsim yazmayan kağıdın kime ait olduğunu nasıl bulacaksınız?"
Bakarız karşılaştırır hallederiz dedi
Bilmiyorum ya başından savmak için yada gerçekten bakıp buluyorlar
Göreceğiz iki ay var
Kolay Gelsin

Sen daha ordamısın serhanserhan yaa :) :) yazdın kesin merak etmee...dedim ya gözetmenler sen sınıftan çıkana kadar yapıştırıolar kağıdı o arada ismin yoksa arkandan sesleniolar zaten aynısı benm başıma geldi oradan biliyorumm...içini rahat tut kaç kişi unutmuş olur ki zaten direkt listeden çıkarırlar zaten..

Sen daha ordamısın serhanserhan yaa :) :) yazdın kesin merak etmee...dedim ya gözetmenler sen sınıftan çıkana kadar yapıştırıolar kağıdı o arada ismin yoksa arkandan sesleniolar zaten aynısı benm başıma geldi oradan biliyorumm...içini rahat tut kaç kişi unutmuş olur ki zaten direkt listeden çıkarırlar zaten..
Panik Atak Olmuşum :( Elimde Değil