fonradar

Çift SSK Girişi

NEŞE79

Katkı Sunan Üye
Arkadaşlar mrh..
Girişi daha önce olmuş bir çalışanımızı bugün itibariyle 07.03.2009 tekrar 2.girişini yaptım.Program uyarı vermesi.Ve girişi aldı.Bu durumda Hlbu bir şirketten çıkarıp diğerine giriş yapacaktım.Aynı şirkete tekrar girdim.Şimdi ordan çıkış diğerine giriş yapmam lazım.Ve bu durumu dilekçe vermeden halledebilirmiyim.Birde dilekçe zorunlu ise dilekçeyi posta ile gönderebilirmiyim.Çünkü bağlı olduğu ssk uzak.Bu konuda yol gösterirseniz sevinirim.Birde dilekçeyi ne kadar zamanda vermem lazım.en yakon 31 martta gidilecek ssk ya.yanlış işlem 3.ayla alakalı dolayısıyla e bildirge nisanda verilecek zamanmın olması gerek diye düşünüyorum...

Ynt: Çift SSK Girişi

Bence şimdi 5 mart itibari ile işten çıkışını yapın.
7 mart itibari ile girişini yapmışsınız, 7 mart itibari ile tekrar çıkışını yapın.
8 mart itibari ile de yeni şirkete başlatın.
Arada işçinin bir gün kaybı oluyor, eğer işçi için mahsuru yoksa en uygun yöntem bu bence.

Doğru ama sistem çıkışını bugün almıyor bugün çıkışı yapınca sistem çıkış tarihi bugün ve bugünden büyük olamaz diyor.dolayısıyla 7 girişi oldu 6 çıkışını nasıl yaparım...

personelin çıkını06.03.2009 diye verin sehven girişini yaptıgınız dosyadan dolayı ise sgk müd dilekçe ile durumu anlatın. Durum düzelecektir.
posya ile gönderebilirsiniz. ama elden verme şansınız var ise ilgili servise ulaşması açısından işlem dahada kısa sürede gerçekleşir .