Cihaz Kira Kdv' si?

Üyelik
29 Kas 2006
Mesajlar
182
Merhabalar,

Satışı %8 KDV'ye tabi olan medikal cihazların kiraya verilmesinde %8 mi yoksa %18 mi kdv uygulanacağı konusunda tereddüte düştük. Bilgi verebilirseniz sevinirim.

İyi çalışmalar
 
Üyelik
29 Kas 2006
Mesajlar
182
Sn.sevilen 76
II sayılı kdv listesinde 13.maddede bu tür cihazlarla ilgili kiraların oranı %8 olarak belirtilmiş. Acaba siz neye göre sözyelediniz %18 diye?

Teşekkürler.
 
Üst