Çok Geç Kaldım

Arkadaşlar temmuzda yeterlilik sınavlarına gireceğim.Bugün yorgunum bugün canım istemiyor diye diye bugüne geldim ve daha ders çalışmaya başlamadım desem yeridir.Haftasonu kitapları aldım bir giriş yaptım ve çalışmak için ne kadar geç kaldığımı anladım.Şu an inanılmaz bir stres içindeyim.Ne yapacağımı bilmiyorum.
Staj başlatmaya kendim hazırlanarak ilk girişte kazanmıştım.Bu yüzden üzerimdede aile ve çevremden inanılmaz bir baskı var.

Sizce ne yapmalyım?Acaba 2 ay yeterli bir süre olabilir mi?Yoksa 3 dersi pas geçip 4derse mi yoğunlaşsam?
Tavsiyelerinizi esirgemezseniz çok sevinirim.

kalan zaman vergi hariç diğer dersler için yeterli.maliyet,muhasebe ve analizi 15 günde halledersin.öncelikle onlara çalış.temel hukuk 2-3 gün,denetim 1 hafta,meslek hukuku 4-5 günde halledebilirsin.kalan zamanda da geçmiş yıl sorularına bakarsın.eğer yetiştiremezsen öncelikle denetim sonra da maliyet muhasebesini eleyebilirsin.diğer 4 derse 1 gün bile baksan geçme şansın olabilir

kalan zaman vergi hariç diğer dersler için yeterli.maliyet,muhasebe ve analizi 15 günde halledersin.öncelikle onlara çalış.temel hukuk 2-3 gün,denetim 1 hafta,meslek hukuku 4-5 günde halledebilirsin.kalan zamanda da geçmiş yıl sorularına bakarsın.eğer yetiştiremezsen öncelikle denetim sonra da maliyet muhasebesini eleyebilirsin.diğer 4 derse 1 gün bile baksan geçme şansın olabilir

sayın sidarta cevap için teşekkürler sizin günden kastınız sabahtan akşama kadar çalışmak mı çünkü malum gündüz çalışıyorum.

Son düzenleme: