fonradar

Defter Tutma Ücreti Alamama Ve İhtarname Gönderememe Hk.

Merhabalar,

Bir mükellefim muhasebe ücretini ödemediğinden dolayı kendisine ihtarname çekmiş bulunmaktayım.Ancak ilgili ihtarname adresi doğru olmasına rağmen ilgili adreste böyle bir kişi bulunamadı cevabı almaktayım.Dolayısı ile ihtarnameyi mükellefe ulaştıramıyorum. Sizce ne yapmam gerekir.Yardımlarınızı bekliyorum
.:confused:

arkadaşım bu nasıl iş,beyanname vermiyormusun mükellef için,işyeri adresi farklımı adamın.

arkadaşım bu nasıl iş,beyanname vermiyormusun mükellef için,işyeri adresi farklımı adamın.

Nelerle karşılaşıyoruz üstad, aynı durum bizde de var. Adam geldi 1 sene 2 sene düzenli ödemesini yaptı sonra işler bozuldu falan diyerekten ödeme yapmayı kesti, her gittiğimizde dükkan kapalı duruyordu bir süre telefonlara da bakmadı. Şimdi dükkan da boş telefonla ulaşılamıyor, ev adresi, iş adresi yok, ne yapacağız bilmiyorum. En son beyannamelerini de vermeyeceğim olan o olacak.

Nelerle karşılaşıyoruz üstad, aynı durum bizde de var. Adam geldi 1 sene 2 sene düzenli ödemesini yaptı sonra işler bozuldu falan diyerekten ödeme yapmayı kesti, her gittiğimizde dükkan kapalı duruyordu bir süre telefonlara da bakmadı. Şimdi dükkan da boş telefonla ulaşılamıyor, ev adresi, iş adresi yok, ne yapacağız bilmiyorum. En son beyannamelerini de vermeyeceğim olan o olacak.

Allah yardımcımız olsun, Bürocu olmak ayrı zor çalışan olmak ayrı zor. Bu meslekte ne yapacağız bilmiyorum ama gülü seven dikenine katlanır :)