denetime karşıyız

Ynt: www.d

Saim Bey, derdinizi anlıyor ve destekliyoruz. Ancak amacınızı anlayamadım. Tepkilerin gösterilebilmesi için bir site kurmuşsunuz ancak tepkilerin sonucunda ne yapacağınızı belirtmemişsiniz. Kendinizi tanıtmamışsınız. Bizler alomaliye formunda sesimizi duyurabiliyoruz. Neden sizin sitenizi tercih edelim? Lütfen biraz açıklama yapın. Ayrıca sitenin adını yanlış seçtiğinizi düşünüyorum. Denetime karşı olmadığız halde neden böyle bir isim seçtiniz? İSMMMO'ya karşıyız veya TÜRMOB'a karşıyız veya bedevacılara karşıyız ismini seçseydiniz daha doğru olurdu.

Ynt: www.

vedatt ye katılıyorum.

denetime karşıyız başlığı sitenizdeki içerikle tezat.

sitenizde ne demek istediğiniz tam anlaşılmıyor.
tek anlaşılan, herkesi sınav yapsınlar demişsiniz.
Ama başlık hatalı. özellikle de bu grupda.
lütfe başlığınızı değiştirin.

denetimden yanayız.

Ynt: www.................com

yeminli mali müşavirlerin veya TBMM'de önerge veren milletvekillerinin dediği gibi yapılacak denetime karşıyız.
hiç bir fonksiyonu olmayan (üyelerinden aidatlarını toplamak dışında) odalara ve Türmob'a karşıyız.
Hep kendilerini düşünen YMM'lere karşıyız.
10 seneyi dolduran diğer meslek mensuplarını düşünmeyen bencilik yapan SMMM'lere karşıyız.
sitemizin başlığı bunun için DENETİME KARŞIYIZ! oldu.
vurdumduymaz mali müşavirlere karşıyız.
angaryalar karşısında hiç sesini yükseltmeyenlere karşıyız.

Birbirimize destek vermezsek hiç kimse yardımcı olmaz. Saygınlığı olan bir meslek için...
Mali müşavirlerin içinde bu işleri yapacak çok değerli kişilerin olduğunu ve ortaya çıkmalarını bekliyoruz..

Ynt: denetime karşıyız

Sitenizi inceledim ve yazılarınıza katılıyorum. Site isminde deneteme karşı olduğu ancak yazıda denetime karşı olunmadığı yapılan düzenbazlığa karşı olduğunuzu yazmışsınız. Sonuna kadar destekliyorum.

Ynt: denetime karşıyız

Yasa çıkarılırken bakıyorumda yangından mal kaçırıcasına herkes kendine çekmiş. Bu çocuk sakat doğmuştur.