Ders Çalışmak İçin Vakit Bulamıyorum

stajer66

Katkı Sunan Üye
işe gitmek için sabah 6,30 da kalkmam gerekiyor işten akşan 7,30 da çıkıyorum. eve gelmem saat 8,00 i buluyor yemek yeme çay içme evde 5 dakika muhabbet saat 10 oluyor ve uyuyorum. az zamanda çok şeyler öğrenebileceğim kaynaklar arıyorum özellikle smmm yeterlilik kursu notları gibi notlar ulaşabileceğim bir yer biliyormusunuz

teşekkür ederim

simdi başlasanız günde 2-3 saat çalışmayla o sinavi kazanirsiniz. tek kitapla o iş olur. o kitabı bitirin ve bol bol test çözün. olay budur.

sanırım 2005 ocaktan önce staja başladın ya 2005 ocaktan sonra staja başlayıp bir de use zorunluluğun olsaydı nolacaktı dimi,
kurs notlarını bulursan ve paylaşırsan çok sevinirim ben de arıyorum bulursam bu başlıktan haber veririm

beyza' Alıntı:
simdi başlasanız günde 2-3 saat çalışmayla o sinavi kazanirsiniz. tek kitapla o iş olur. o kitabı bitirin ve bol bol test çözün. olay budur.
sanırım bi yanlış anlama var belki de ben yanlış anladım stajyer arkadaşım yeterlilik sınavından bahsediyor bu sınavda test yok ki ayrıca tek kitabın yeterli olacağı biraz düşündürücü

Merhabalar,

Arkadaşım malesef bende sen gibi vakitten yana problem yaşıyorum. Birçok kaynak araştırmam oldu ancak tüm konuları bir kitapta bulman imkansız. Sadece Tesmerin çıkmış sorular kitabı var, oda1992-2003 yılları arasındaki yeterlilik sınavına ait soru ve cevapları kapsıyor ama ben çok faydasını görüyorum. 2003-2005 çıkmış sorularda odalardan temin edilebiliyor. Ne türde soru geldiğini görme açısından güzel. En azından ne türde soru gelebileceği hakkında fikir sahibi olabilirsin. Malesef konu çalışmak istersen ki mecburen çalışmak gerekecek; o zaman ben gibi bulduğun eline geçen ayrı ayrı kitaplardan çalışman gerekecek.

Tüm stajyer arkadaşlara başarılar.

Sevgili arkadaslarr,

smmm yeterlilik sınavına tek bir kaynaktan calısarak hazırlanırsanız sanırım hüsrana ugrarsınız.Ben kasımda yeterlilik sınavına girecem bilgisayarımda vergi,mali analiz, denetim(spk tebliği) ve cıkmış bazı sorular kayıtlı isteyen arkadaslar e-mail adreslerini bildirirlerse paylasabilirim...

Saygılarımla,

2006 Eylülde stajım bitiyor.Zamandan yana aynı sıkıntıları yaşıyoruz. Sayın Fb 1907 Mail adresim [email protected] ders notlarını aktarırsan memnun olurum.Başarılar dilerim.

Selam arkadaşlar,

Eğer reklam olmayacaksa size bir adres verebilirim. Son çıkmış yeterlilik ve A B C sınavlarının soru ve cevapları var. www.dehaonline.com Başarılar,

Saygılar,

SMMM
Dilek KARACA

Arkadaşlar daha önce Yeterlilik Sınavlarına giren arkadaşlar mutlaka Yurdakul Çaldağ'ın kitaplarından çalışın diyorlar. Kitaplar odalarda satılıyor. Ben iki tane bulabildim "Yönetim ve Maliyet Muhasebesi Uyg." ve "Denetim ve Raporlama" Başka kitapları varsa bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca ders notları ve sorular için bana da mail atarsanız memnun olurum. [email protected]
Hepinize iyi çalışmalar, başarılar.