fonradar

e-bildirge Çalışmıyor...

tugba_cag

Katkı Sunan Üye
Arkadaşlar iki gündür ssk nın e-bildirge sayfası çalışmıyor. iki tane işe giriş yapacaktım ama sadece birini dün zorla yapabildim maalesef. Sevgili yöneticilerimiz hayatımızı ve mesleğimizi teknolojiyle kolaylaştırmaya çalışırken aynı zamanda beceriksizlikleriyle böyle önemli bir konuda vaktimizi boşa harcayıp bizleri rezil ediyorlar ne yazıkki...

SAYIN tuğba hnm. bende antalya'dayım sanıyorum sorunumuz 2 gece önceki şideetli yağmurdan sonra ssk ve bağ kur bağlantılarında sorun yaşanmaya başlanıldı. hastaneler ve sağlık ocaklarında da aynı sorun söz konusu. devlet hastanesi dün sabah bağlantı olmadığı için hasta kabul edemedi.bugunde ssk ile bağlantıları yokmuş. benım de önümde girişler beklıyorum bir türlü girmiyor ssk'ya.

Sayın Saybel, sorun sadece antalya bölgesinde değilki diğer illerdeki arkadaşlara da sordum hiçbirinde çalışmıyor... Ben anlamadım bu işi arkadaşlar anlayan varsa banada anlatsın. Çok sinir bozucu bir durum önümüzde evraklarla bilgisayar başında bekliyoruz resmen...

Ben de İstanbul dan aynı şekilde iki gündür sayfayı açamıyorum,

geçici bir durum olduğunu tahmin ediyorum, geçen hafta tahakkuk alabilmiştim çünkü.