E-Haciz Maaşıma El Konuldu.....

Bir çalışanımızın sorusu :
.
Çalıştığım şirket maaşımı banka yoluyla ödüyor, maaş haczimde var aylık olarak ilgili icra dairesinin ıban nosuna yatırıyorum, daha önceden işyerim vardı ve kapattım vergi borcumdan dolayı maaşımın yattığı banka hesabıma e-haciz yoluyla bloke uygulanmış maaşımı alamıyorum. ne yapmalıyım. teşekkürler....

Bir çalışanımızın sorusu :
.
Çalıştığım şirket maaşımı banka yoluyla ödüyor, maaş haczimde var aylık olarak ilgili icra dairesinin ıban nosuna yatırıyorum, daha önceden işyerim vardı ve kapattım vergi borcumdan dolayı maaşımın yattığı banka hesabıma e-haciz yoluyla bloke uygulanmış maaşımı alamıyorum. ne yapmalıyım. teşekkürler....

Maaşınızın bankadan ödeme zorunluluğunun olmadığı bir iş bulmanızı tavsiye ederim..Ve ayrıca bankalarla elinizden geldiğince muhatap olmayınız artık devir böyle.......

ilk önce kimin haciz koyduğunu öğrenin banka hesabına yatsa bile maaşın 1/4 ünden fazlasına icra yapılmaz daha sonra gidin ilgili kurumu veya icra üzerindense icra müdürlüğüne şikayette bulunun sonuç alamazsanız savcılığa suç duyurusunda bulunarak bütün 3/4 maaşını fazizi ile birlikte geri alırsınız

Maaşınızın bankadan ödeme zorunluluğunun olmadığı bir iş bulmanızı tavsiye ederim..Ve ayrıca bankalarla elinizden geldiğince muhatap olmayınız artık devir böyle.......

Bilginiz olmadan kişileri farklı mecralara lütfen yönlendirmeyiniz bilginiz yok ise konular ile alakalı lütfen yazmayınız !!!